beylikdüzü escort

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Herkese merhaba;

Son yıllarda şahit olduğumuz gibi yeni ve az sermayeli iş fikirleri arayanların sayısı günden güne artmakta ve bu artışın bir süre daha artarak devam etmesi beklenmektedir.Milletimizin bayilik ve franchising kavramlarına olan ilgisini görebilmekteyiz. Buna istinaden gözlemlerimiz sonucu şunu söyleyebiliriz ki,çiğköfte bayiliği almak bir süre daha az sermayeli iş fikirlerine yönelenler için en güvenli liman halinde kalacaktır. Ancak çiğköfte bayiliği veren firmalar son zamanlarda o kadar fazla arttı ki,hangi kriterleri kullanarak bir seçim yapmamız gerektiği konusunda insanların hala kafası karışık.

Bu durumun,son derece farkındayız ve çiğköfte bayiliği veren firmalar kategorisinde bu seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz konusunda oldukça şeffaf olarak size gerekli olabilecek tüm bilgileri vermeye çalışıyoruz.

Bu yazımızda da sizlere çiğköfte bayiliği veren firmalardan ziyafet çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakında bilgiler vereceğiz.

 

 

 

Ziyafet Çiğköfte Tarihitı

Ziyafet çiğköfte 2005 yılında Arnavutköyde lezzetinde iddialı olduğu çiğköfte üretimine başlamış ve kısa bir sürede onlarca bayilik talebi alarak şube sayısında gözle görülür bir artış sağlamıştır. Gerek çiğköfte gerek yan ürünlerde iddialı olan firma,oldukça fazla rekabet olan bu sektörde liderliğe doğru emin adımlarla yürümektedir.

Vizyon

Kısaca belirtmek gerekirse,Ziyafet çiğköfte bayilik ve diğer mecraları kullanarak gerek Türkiye’de gerek yurtdışında lezzetini daha çok noktaya tanıtmak ve bu lezzetin üretiminde daha fazla kişiyi istihdam etmek için günden güne gelişimine devam ediyor.

Misyon

Firmanın misyonuna değinecek olursak,Ziyafet çiğköfte,lezzetinin şuanki başarısını sonraki nesillere aktararak müşterilerine sunduğu kaliteli,titiz,güleryüzlü hizmeti devam ettirmek istiyor.

Belgeler

Firma hakkında yaptığımız ön araştırmalara göre,marka tescil belgesi,iso belgelerinin yanı sıra helal ve iş yeri ruhsatları bulunmakta.Belgeler hakkında daha fazla detay için firmanın websitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

ziyafet
Ziyafet çiğköfte belgelerinden bazıları

Neden Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Almalıyım?

Büyümesini ivmeli olarak sürdürüyor

Şirket büyümesini hızla devam ettirmekte ve gerek sektörel gerek teknolojik gelişmelere ayak uydurmakta..

Kaliteli hizmet / Lezzet

Ziyafet çiğköfte yüksek kalite standartları ve beğenilen lezzetiyle sektörün öncü firmalarından

Operasyon / Dağıtım

Şirket hakkında öğrendiğimiz bilgilere göre,operasyonel ve dağıtımsal tüm faaliyetleri güvenle ve eksiksiz olarak yerine getirebilmekte..

Eğitim Desteği

Daha önce hiç bir iş yeri açmamış olabilirsiniz,ancak bu sorun değil çünkü,Ziyafet çiğköfte size genel merkezinde 3 günlük bir eğitim veriyor ve sizi çiğköfte bayiliği alacak bilgi birikimine sahip hale getiriyor.

bayilik
Ziyafet Çiğköfte Bayilik Konsepti

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları

Ziyafet çiğköfte,bayilik yapılacak lokasyonun bazı özelliklere sahip olmasını istiyor. Bunlar ise,

  • Cadde yahut ana hatlar üzerinde
  • Yürüyüş alanında bulunmalı
  • Araç park etme kolaylığı sağlayan yerler
  • En az 15 m2 üzerine kurulu bir dükkan
  • En az 3 metre kare cepheden oluşmalı.
çiğköfte
* Stand ( kiosk) bayiliklerinde en az 5metre kare şartı aranmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Bedeli

İsim Bedeli : YOK

Reklam Payı : Yok

Cirodan Pay : Yok

Firma sizden demirbaş ve başlangıç ürünleri için toplamda 15.000 TL -20.000 TL (büyüklüğe göre değişebilir) arası bir ücret talep etmektedir.

Bu yazımızda sizlere ziyafet çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Diğer çiğköfte bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak istiyorsanız..İlgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Konuyla ilgili bir sorunuz olursa lütfen yorumlar yoluyla bize ulaştırınız.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği İle İlgili Reklam Filmleri

Son güncelleme : 17 Şubat 2016
Yorumlar

  1. Selamın aleykum benim 1 dönüm çay bahçesi var onun içinde kurmak istiyorum fakat siz bunu konteyner veya kiosk modelinde mi kuryorsunuz anahtar teslim fiyati ne kadar dir ve ödeme şekli bide kurum paket isinde neler var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir