beylikdüzü escort

Henüz Farkedilmemiş 5 Adet İstanbul İçi Yatırım Yerleri


Arkadaşlar hepinize merhaba,sitemize çokça gelen yatırım yerleri değerlendirmemizi sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bu yazımızda belli bir sermayeye sahip olan istanbul’da yatırım yerleri arayan takipçilerimize kendi gördüğümüz fırsatları dile getirmeye çalışacağız.Bu yazıda paylaşacağımız içeriklerin yatırım gelir garantisi olmamakla beraber kârlı yatırımlar olabileceği kanaatindeyiz.Bu yüzdendir ki,yazıyı yazmaktaki niyetimiz size bir fikir vermektir.

Yazımızda yer vereceğimiz yatırım yerleri genelde arazi ve arsa üzerine olacaktır.Eğer sizde İstanbul içi yatırım yapabileceğiniz arazi veya buna benzer şeyler gayrimenkuller arıyorsanız yazımızı takip edebilirsiniz.

Eğer “Bize bundan niye bahsediyorsun,yeterli sermayem yok”diyorsanız.İş fikirleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.Bu sayede yeterli sermayeyi elde etmek için kendinizi makul bir iş fikri seçebilir ve bu iş üzerine yoğunlaşabilirsiniz.Sitemiz üzerinde denediğimiz bu yazı serisinden yeterli geri dönüşümü ve verimi alırsak devam edeceğiz.

Eğer yazımızı beğendiyseniz,yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutmayın.

Karlı Yatırım Yerleri:İstanbul

yatirim-yerleri
İstanbul-galata-kulesi

Şüphesiz ki İstanbul 20 milyona yaklaşan nüfusu ile ünü Türkiye’nin sınırlarını aşmış bir metropoldür.Dünya’nın sayılı zenginlerinin de yatırım opsiyonları arasında birinci sırayı almaktadır.Bunun sebebi ise,sürekli gelişen ve sürekli imar olunan bir yer olmasının yanı sıra,coğrafi ve jeopolitik konumudur.Bu konumu değerlendirmek isteyen bir çok yatırımcı yeni yatırım yeri için İstanbulun imkanlarına başvurmaktadır.Yavaş yavaş konumuza geçmeye başlayalım.

1-)Kentsel Dönüşüm Yatırım Yerleri

yatırım yerleri
kentsel-donusum-yatirim-yerleri

Sizde param var ancak yatırım yapacak yerler bulamıyorum diyenlerdenseniz,şu aralar çok popüler olan yatırım fırsatlarından olan kentsel dönüşüme verilmiş olan yerlerden arazi alımı yapabilirsiniz.Nasıl mı? Genelde kentsel dönüşüm yapılan yerlerdeki halk,arazileri üzerinden müteahit firma ile anlaşmış ancak veriilen bir kaç senelik vadeleri beklemek istemezler.Bunun sebebi toplu para alıp hemen kendilerine iş kurmak isteyişleridir.

Örnek verecek olursak,200 m2 üzerinden bir firma ile anlaşan ev sahipleri arazilerinin bir kısmını (50 m2 gibi)hemen başka girişimcilere satarak yeni yapılacak yerlerde alacağı dairelerden belki birinden feragat ederler.Eğer bir kaç sene bekleyecek gücünüz ve sabrınız var ise,kentsel dönüşüm fırsatları yatırımınızdan maksimum geliri elde etmeniz için güzel bir yol olacaktır.

Aşağıdaki izleyeceğiniz videoda Pana Yapı tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapılacak olan Brooklyn park projesinin reklam filmini izleyebilirsiniz.

İstanbulda yapılacak olan kentsel dönüşüm projelerinden Fikirtepe’de boy gösterecek olan bir firmanın tanıtımından sonra isterseniz istanbulda yer alacak diğer kentsel dönüşüme tabii olacak diğer semtleride aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

[table id=8 /]

Ayrıca kentsel dönüşüm fırsatları sadece gayrimenkul alarak yada satarak değil çeşitli diğer işleri yaparak da kazanabilirsiniz.Bu işler arasında eşit ağırlık mesleklerinden avukatlık olduğu gibi emlakçılık gibi işlerde vardır.


2-)Dükkan Açma Fırsatları

ticarete baslamak
Ticarete başlamak

Aslına bakarsanız burda bahsedeceğimiz fırsat ilk adımda bahsettiğimiz,kentsel dönüşüm fırsatları ile paraleldir.Nasıl mı?Şöyle düşünün İstanbul’da birçok yer yeniden yapılanma furyasına girmişlerdir.Buna istinaden tam yapılanmadan önce açacağınız herhangi bir dükkan size iyi bir yatırım olarak dönecektir.Çünkü oralar yapılandığın da oraya dükkan açmak size çok büyük maddi yüke sebep olacaktır.


3-)İstanbul Ulaşım Güzergahları

istanbul-ulasim
ulaşım

Burda da belirtmek istediğimiz ana tema,İstanbul’da sürekli şehir gelişmekte ve bu şehirlerin ulaşım ihtiyaçları sürekli artmaktadır.Buna istinaden yeni ulaşım kanalları açılmakta ve açılmaya devam etmektedir.Burda sermayesi olan insanların üzerine düşen şey,istanbul da yapılmakta olan ve yapılacak olan ulaşım projelerini takip edip,o yerlerde bir dükkan ev yahut gayrimenkul yatırımı yapmaktır.Bu projeler tamamlandıktan sonra size olabildiğince fazla bir yatırım dönüşü getirecektir.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Tanıtım Filmi


4-)Geniş Caddeler ve Sokaklar

cadde
cadde ve sokaklar

Sürekli gelişen ve büyüyen bu şehirde cadde ve sokaklar yeniden dizayn edilmekte ve küçük cadde ve sokaklar birleştirilmekte ve yeni büyük ve prestijli caddeler yaşam merkezleri inşa edilmekte.Bu caddelerden daha yapılanmadan yapılacak yatırımlar sizlere iyi dönüşler sağlayacaktır.


5-) Dikkatli ve Takipçi Olun

yatirim-yerleri
dikkatli-olun

İşin en can alıcı noktası burasıdır ki,aslında yukarıda bahsettiğimiz çoğu fikirden faydalıdır.Kesinlikle okuyun,araştırın,haberleri takip edin ve gözünüz açık olsun. Eğer bir iş üzerinde yeterli efor ve çabayı sarfederseniz başarılı olursunuz.

ne iş yapabilirim
kendi-işini-yapmak-istiyorum-ancak-ne yapacağımı bilmiyorum diyorsan tıklaYorumlar

  1. Merhaba Oğlum Amerikadan dönüş yaptı Üniversiteyi orada okudu 18.yıl kaldı ingilizcesi çok iyi ne iş yapabilir kendi işi nasıl bir iş yapabilirir Türkiye,de ne yapacağını bilmiyor hazır müşterisi olan ortak falan işi bilen bulunabilirmi ne öneriesiniz SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir