beylikdüzü escort

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Herkese merhaba;

Yapılan araştırmalara göre insanlar girişimcilik adı altında eğer fiziki bir mağaza açık gıda sektöründe hizmet sağlamak istiyorlar ise,sıfırdan bir firma kurmak yerine bayilik almayı daha fazla tercih ediyorlar.Bunun sebebi marka bilinirliği ve müşteri güven ve portföyünü oluşturmanın uzun zamanlar alabileceğidir. Eğer çok iddialı bir tadınız yada konseptiniz yok ise,bu tür kavramları oturtmak yahut bir müşteri kitlesi oluşturmak oldukça zor olabiliyor. İşte insanlar tam da bu noktada önce kendine sektör belirliyor daha sonra,o sektörde bayilik veren firmalar arasında tercih yapma durumun da kalıyorlar.. Kiminin fiyatı makulken kiminin lezzetini daha çok seven girişimci,kararsız kalabiliyor.

Biz üstlendiğimiz prensipler gereği bu noktada girişime ve girişimciye destek olmaya çalışıyoruz.Girişimci ve tüketici için hala cazibesini koruyan çiğköfte sektörü daha da uzun bir süre adından bahsettirecek gibi duruyor..

Bu yazıda sizlere çiğköfte bayiliği veren firmalardan Tatlıses çiğköfte bayilik şartlarından ve franchise bedelinden bahsedeceğiz.Yazının devamını okumanız halinde bu konuda yeterli bilgiye sahip olacaksınız. Ancak hala aklınızda soru işaretleri kalır ise,lütfen yorumlar aracılığı ile bize bildirin.

tatlıses
Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Almak

Tatlıses Çiğköfte Hakkında

Tatlıses
İbrahim Tatlıses

Tatlıses çiğköfte,kendisini sanat dünyasından tanıdığımız İbrahim Tatlıses’in ticari hayatında kurduğu Tatlıses şirketler grubu bünyesinde yaklaşık 5 sene önce çiğköfte üretimine başlayan bir firmadır.Tatlıses çiğköfte 1000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojinin getirdiği son gelişmeler ile üretim yapan. Lavaş ve yan ürünlerini de kendi üreten geleneksel lezzeti gerek yurtiçine gerek yurtdışına götürmeyi kendine misyon edinmiş.Türkiye’nin sayılı IQF teknolojisiyle üretim yapan çiğköfte firmalarından biridir.Hijyen ve kaliteden asla ödün vermeyen tatlıses,gerek lezzeti gerek kurumsal yapısı ile kuruluşundan kısa süre sonra çok fazla bayilik talebi almış ve bayilerine kaliteli hizmet ve tedariği benimsemiştir.

Fabrika içinde istihdam edilen gıda mühendisleri ve dış denetmenler tarafından düzenli olarak denetlenen tatlıses çiğköfte çeşitli belge,sertifika ve ödüllere sahiptir.

 

Sertifikalar

tatlıses
Tatlıses Sertifikalarından bazıları

Tatlıses çiğköfte çeşitli ISO ve helal sertifikalarına sahiptir.Bunun haricinde TSE ve diğer otoritelerden alınmış birçok sertifikası mevcuttur.

Ödüller

Tatlıses çiğköfte bünyesinde birçok ödül barındırıyor. Yılın girişimcisi,superior taste ödüllerini 2012 ve 2014 yılında almıştır.

Neden Tatlıses Çiğköfte?

Firma hakkında edindiğimiz bilgiler ışığında kendilerinin nitelendirdiklerine istinaden aşağıdaki bilgileri sizinle paylaşabiliriz.

Güven

Tatlıses çiğköfte,sadece kendi sektöründe değil çeşitli sektörler de göstermiş olduğu başarılar ile Türkiye’nin güven duyulan markaları arasında.

Potansiyel

Gerek çiğköfte sektörüne artan talebin gerekse,Tatlıses çiğköftenin büyüme potansiyeli tercih edilmesine sebep olan bir diğer nokta..

Ölçülebilir veriler

Maliyet yönünden oldukça düşük ve ölçülebilir rakamlar sunması

Süreklilik

Çiğköfte tüketimi ve pazardaki süreklilik çiğköfte bayiliği almanızın doğru karar olduğuna işaret ediyor..

Kârlılık

Pazardaki düşük maliyetli yatırım size kısa sürede kâr olarak dönebilir.Bu kârlılık oranı birçok sektör ve girişimin üstünde olacaktır.

Güvenilir Ürün / Hızlı Tedarik 

Tatlıses çiğköfte ürünlerinin tazeliğine ve sağlıklı olmasına son derece dikkat ediyor.Yukarıda belirttiğimiz gibi çeşitli denetimler ışığında bu üretim kalitesini  koruyorlar.Bu ürünleri bayilerine ulaştırırken bu sağlık zincirini koruyacak şekilde hareket ediyorlar..

Destek

Tatlıses çiğköte bayilik alacaklara gerek eğitim desteğinin yanısıra işletmede gerekli olacak tüm destekleri sağlıyorlar..Bunlardan en önemlileri reklam ve pazarlama desteğidir..

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

 • Yaya veya araç trafiğine uygun
 • Minimum 2000-3000 TL kira
 • İşletmeci işin başında durması
 • Minimum 30 mt2 dükkan
çiğköfte
tatlises çiğköfte bayiliği

Tatlıses Çiğköfte Franchising Bedeli

İsim Hakkı Bedeli : 5.900 + KDV

Reklam Payı : Yok

Cirodan Pay : Yok

Bu yazımızda sizlere bayilik veren firmaların en önde gelenlerinden Tatlıses çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler verdik.Aklınıza takılan sorular olması halinde yorumlar yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

 1. Benim dukkanimin kirasi 800 tl we 20m2 fakat onunde yaklasik kullanilabilir 40m2 bi alan war we izmir alsancagin gobeginde bi yer yaya we trafik fazlasiyla war we hic cigkoftecide yok ben acil olarak buraya acmak istiorum yardimci olurmusunuz??

 2. Açacağım iş yeri dizaynında bana yardımcı olabilecek misiniz ve ilerleyen yıllar için de Franchising bedeli ödemem gerekiyor mu

 3. Merhaba incelikle ben ankara polatlida oturuyorum ve ilcede bir cok cigkofteci var firmalar hep ayni durumda ben de acmak istiyorum eger detayli bilgi verirseniz acmak istiyorum bir ibrahim tatlises hayrani olarak bu ismi ilcemde yurutmek istiyorum saygilarimla

 4. Merhaba,

  TATLISES gıda bayilik şartları için 0535 10* ** ** numaralı hattımızı arayarak veya fa*****@tatlisesgida.com mail adresinden bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 5. mersinden yazıyorum size ben mersin pozcu işlek cadde üzeinde iş yeri açmak istıyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz bayılık almak istıyorum ama iş yeri için dekor masrafları kime ait bunun bilgilendirmesini verebılırmıısnz

  1. TATLISES gıda bayilik şartları için 0535 10* ** ** numaralı hattımızı arayarak veya fa*****@tatlisesgida.com mail adresinden bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir