beylikdüzü escort

Subway Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Herkese merhaba,

işekonomi.com olarak 2016 bayilik veren firmaları tanıtmaya devam ediyoruz. Kullanıcılarımızın gıda bayiliğine olan düşkünlüğünü göz önüne alarak Dünya üzerinde tanınmış bir firmanın bayilik şartlarını sizlere paylaşacağız.

Dünyaca tanınan fast food zincirlerinden subway bayilik şartları ile karşınızdayız.Yaklaşık 100’den fazla ülkede 38.000 mağazası bulunan firma ABD dışında da oldukça popüler.

Türkiye’de de avm gibi kapalı mekanlar dahil birçok cadde ve yoğun yerlerde bayilikleri mevcut,şimdiden söylemeliyiz

Subway’in bayilik sürecinde verdiği destekler

  • Pazarlama

Firma yatırımcılarına sağladığı en büyük desteklerden biri lokasyonuna göre pazarlama teknik ve tecrübelerini öğretmek. Yıllar içinde fast food sektöründe önemli bir yere gelen Subway, bu tecrübelerini sizinle paylaşıyor.

  • Eğitim

Firma kuracağınız işletmeyi en iyi ve verimli şekilde nasıl işleteceğinizi ve ürünlerinizi pazarlayıp ciroyu arttırmanın yanı sıra teknik olarak da eğitimler vererek hiç daha önce kullanmadığınız makinaları ve araçları size kullandırabilir hale getiriyor.

  • Belli aralıklarla maddi reklam desteği

Firma aşağıda belirteceğimiz ücretleri sizden alırken size de ulusal ve lokal çapta reklam desteği sunarak işletmenizin daha popüler bir yer hale gelmesinde size yardımcı oluyor.

Subway’in bayilik alanlardan beklentileri

Subway herşeyden önce bayilik alanlardan beklentisi

  • İşin başında bizzat kendi durması

Subway bayiliği alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri işinizin başında kendinizin durup durmayacağıdır. Zira eğer işinizin başında kendiniz durmayacaksınız Subway size bayilik verme konusunda kendini geri çekiyor.

  • Eğitimler ingilizce olarak yurtdışında verildiği için ingilizce biliyor olmak

Subway bayilik verirken girişimcilerine eğitimlerini ingilizce olarak veriyor,dolayısıyla girişimci adaylarının ingilizce bilmesi ve yurtdışına çıkış engelinin bulunmaması gerekmekte.

  • Eğitimden sonra yapılacak sınavda %70 başarı sağlamak

Subway bayiliği alırken tamamlamnız gereken bir eğitim aşamasının yanı sıra bu eğitimden sonra yapılacak olan sınavda yüzde yetmiş oranında başarı sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde,bayilik alamazsanız..

Subway bayilik bedeli

Ciro Primi (Royalty): %8 (Haftalık)
Reklam Katılım Ücreti: %4.5 (Aylık)
Sözleşme Geçerlilik Süresi: 20 Yıl
Metraj: 25 – 60+ m2

İsim Hakkı Bedeli: 7.500 Euro
Ekipman Maliyeti: 40.000 – 60.000 Euro
Ort. Toplam Maliyet: 150.000 – 200.000 TL

Bu yazımızda sizlere fastfood bayiliği veren firmalardan subway bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Daha fazla bayilikler için ilgili kategoriyi ziyaret edin.

*verilen rakamlar eski bilgilere dayanmaktadır. Tutarlılık göstermeyebilir.
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir