beylikdüzü escort

Sonbahar İçin Mantıklı İş Fikirleri


Herkese merhaba, diğer yazılarımızda da belirttiğimiz gibi insanlar yeni bir iş ve daha kârlı bir iş için arayış içindeler.. Kimi zaman mevsimsel olarak çok fazla kâr marjı olan birtakım işler mevsimleri geçtiğinde potansiyel popülerliğini yitiriyor. Sonbaharın başı sayılabilecek şu dönemde size gayet iyi kâr ettirebilecek 5 adet stand fikri sunacağız. Unutmayınız ki,fikir güzel olsa da tutup tutmayacağı başka bir takım şeyler ile de doğrudan yada dolaylı alakalıdır.. Bunun için eğer mantıklı gelirse direk fikirleri kullanabilir yahut kendi çevre ve sosyal yaşantınıza göre düzenleyerek yeni bir form kazandırabilirsiniz.Şunu belirtmeden geçemeyeceğim,burda vereceğimiz iş fikirleri düşük sermayeli olacağı için hepsi stand açılabilecek iş fikirleri olacak.. Şimdiden okuduğunuz ve takip ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz.

Mısır Standı

bardak-misir-stand
bardak-misir

Bardakta mısır çok uzun süre önce ortaya çıkmış ancak popülerliğini kaybetmemiş bir iş fikridir. Bizim bardakta mısır iş fikrini bu listeye yazmamızın sebebi ise,bilirsiniz ki sonbaharda havalar oldukça soğuk olur ve dışarıda insanlar soğuktan kurtulmak için ve içlerinin ısınması için her yolu denerler köşede görülen bir mısır tezgâhı her zaman insanların ilgisini çekecektir..

Sahlep Tezgâhı

sahlep
sahlep-tezgahı

Yukarıda belirttiğimiz iklim koşullarıın insan üzerindeki etkisinden kaynaklı şekilde sahlep Osmanlı zamanından beri popüler ve Türk kültüründe yeri olan soğukta yapılacak aktivitelerin başında gelen salep içme fikrini salep standı açarak iş fikrine dönüştürebilirsiniz. Eğer güzel bir lokasyonda tezgâh açarsanız iyi paralar kazanabilirsiniz.

Atkı-Bere Satışı

atki-bere
atki-bere-kışlk-giysiler

Kış günlerine yaklaştığımız bu günlerde ne kadar mevsim sonbahar olsada havaların dengesiz oluşu insanların ne giyecekleri konusunda kararsız kalıp havaya uygun olmayan şeyler giymesine sebep olabiliyor.. Bu sebepten ötürü dışardan yapılan giyim alışverişleri son derece artmış durumda gıda kadar sürkülasyonu olmasada iyi yerde açılacak bir kışlık giyim tezgahı her zaman iş yapacaktır..

Avm Standları

avm-standı
Kapalı alanlarda stand açmak soğuk günlerde her zaman kazandırabilir

Yeni iş fikirleri üretirken yapmanız gereken en doğru şey yapacağınız işin en doğru şekilde fiziksel ve sosyal çevresel şartlara uyum sağlamasıdır. İnsanlar soğuk havalarda yukarıda da belirttiğimiz gibi vakit geçirmek için kapalı alanları tercih ederler bu kapalı alanların en önemlisi AVM’lerdir. AVM iş fikirleri her zaman en doğru tercihler arasındadır..

İnternet İşleri

internetten para kazanma
internet işleri

Yukarıda belirttiğimiz iklim koşullarında insanlar dışarı çıkmak konusunda daha çekinceli davranacakları için evde vakit geçirecek aktiviteler ararlar. Bu aktivitelerin en önemlilerinden biri internette araştırma,alışveriş gibi etkinliklerde bulunumak.. Eğer bu tip insanların davranışlarını analiz edebilirseniz davranışlarına uygun şekilde yapacağınız internet girişimlerinde başarı elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere sonbaharda yapılabilecek düşük sermayeli iş fikirlerinden bahsetmeye çalıştık. Daha yeni iş fikirlerini yine bu kategori altında belirtmeye çalışacağız. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayınız..

Soru ve görüşlerinizi yorumlar yoluyla bize bildirebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Bu arada;Yeni bir iş kurmak için Kosgeb’e başvurduysanız ve girişimcilik eğitimi ve sertifikası ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Girişim Sertifikası
Devletten destek alabilmeniz için gerekli sertifika nasıl alınır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir