beylikdüzü escort

Sermayesiz iş fikirleri #2


Sermayesiz iş fikirlerini merak eden ve gerek sanal ortamda gerek gerçek ortamda araştıran o kadar çok kişi var ki,piyasadaki bu talebe istinaden sermayesiz iş fikirleri konulu bir yazı yazmaya karar verdik.

Şimdiden belirtmeliyim ki,bu yazı bir serinin başlangıcıdır.Eğer tüm yazıları takip ederseniz sonunda kendinize uygun bir iş fikri bulabilirsiniz..

Genel olarak diğer bloglarda olmayan değişik iş fikirleri paylaşmaya çalışacağız.

 

Yabancı
Yabancı dil biliyorsanız aşağıdaki yazılanları dikkatle okuyunuz

Yabancı dil biliyorsanız..

Yabancı dil biliyorsanız gerçek hayattada internettende yeterince iyi paralar kazanabilirsiniz.Nasıl mı?Bir tercüme bürosuna gidip freelance çeviri işi isteyebilir ve bunun karşılığında para kazanabilirsiniz.Bunun yanı sıra,internetten para kazanma mevzuna gelecek olursak,içerik odaklı yabancı dillerde bloglar oluşturup çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz.Veya belli sitelerin çeviri ekiplerinde yer alabilirsiniz,Freelance ilan veren sitelerden farklı türdeki yabancı dil ile alakalı işlere ulaşabilirisiniz.

 Blog yazarak nasıl para kazanılır konulu makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Meslek kursları
Meslek edindirme kurslarını fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

Meslek edindirme kursları..

Meslek edindirme kursları ki başında ismek gelmektedir.Ücretsiz olarak elinizin ve gönlünüzün yatkın olduğu konularda kurs görebilir.Ve bu kurslar aracılığıyla kendinize yatırım yapıp bir beceri geliştirmiş olursunuz.Takı tasarım&Hat&Ebru ve moda tasarıma kadar birçok farklı branşta faaliyetleri olan bu kurslar size meslek kazandırdığı gibi özgüvende aşılıyor.Kursiyerlerin ücretleri tamamen belediye tarafından ödeniyor ve size hiç bir ücret yansıtılmıyor.

 

Bedel ödemeden kazanç olmaz.Bedel illa para ile değil emek ve istekle de ödenir.

Satış Başı Kazan
Affilate marketing diye adlandırılan sistemle güzel geliirler elde edebilirsiniz.

Satış başı komisyon

İnternetten para kazanmak isteyenlerin ve öğrencilerin başvurduğu popüler bir sistemdir.Burda bazı ağlara kayıt olursunuz daha sonrasında size gönderilen katalog üzerinden satış gerçekleştirip payınızı alırsınız.Zahmetsiz ve sermayesizdir.Size bu işi yapabilmeniz için gereken tek şey ikna kabiliyeti ve bilgisayarı en az seviyede kullanma bilgisidir ki muhtemelen bu yazıyı şuan okuyabiliyorsanız bu yeti sizde mevcuttur.

 Satış başı komisyon diye adlandırdığımız işi faal hanımlar rahatlıkla yapabilirler.

Marketing
Network Marketing

 

Network marketing
Network marketing belli bir sisteme siz üye olduktan sonra çevrenizdekileri de üye yaparak veya satış gerçekleştirerek oluşturduğunuz grubun adıdır.Siz sisteme kaydolursunuz bir kişiyi üye yapar veya satış yapar para kazanırsınız.O kişi üye veya satış yaptığında size de kendi payunıza düşen kısım gelir ve bu böyle devam eder.Siz üye ettiğiniz kişilerinde hareketlerinden kazanırsınız.Eskiden bu işi hakkıyla yapan bir çok firma varken malesef şuan sadece bir elin parmakları kadar kalmış durumda.

 Network marketing ile aylık sabit bir gelir elde edebilirsiniz.Ancak çalıştığınız yere dikkat edin.

blog yaz
Blog yazarak para kazanmak

Blog yazın
Her yazımızda örnek verdiğimiz gibi bu yazımızda da bundan bahsedeceğiz.Ancak gerçekten önemine inanmasak böyle birşeyden size bahsetmeyiz.Blog yazarak para kazanmak ile ilgili yazdığımız makalemizde gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınızı yorum bölümünde belirtmekten çekinmeyiniz.Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bu yazımızda size sermayesiz iş fikirlerinden bahsetmeye çalıştık.Bu konuyla alakalı daha bir çok yazı yazacağız.Umarız ki herkes için faydalı olmuştur.

Diğer iş fikirleri için tıklayın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir