beylikdüzü escort

Rahat İş Fikirleri


Rahat iş fikirleri Önerileri

Öncelikler rahat iş fikirleri denilince bazı arkadaşların aklına kolay para kazanmak gelebilir ama unutmayın “Bedava peynir sadece fare kapanında olur”.Bu herkes tarafından bilinen bir atasözüdür.Bazı insanlar görürsünüz çok kolay para kazanırlar ama bunlar bu kadar kolay para kazanmak için yaptıkları şey doğru iş fikri ile doğru zamanda doğru hamleler yapmaktan başka bir şey değildir.

Şöyle düşünelim bir meyve yetiştirebilmeniz için öncelikle o meyveye uygun toprağı belirlemeniz lazım daha sonrasında doğru tohum doğru aşılama ve doğru sulama ve tüm bunları yaparken hava şartlarının da o meyveye uygun olması gerekir.bunları sabırla ve düzenli bir şekilde yaparsanız herşey yolunda giderse siz istediğiniz meyveyi toplayabilirsiniz.Tabi bunun için geçen süreçte sizin o meyveyi ne kadar çok istediğinizi belirler.Tabiki süreç bukadar kolay değildir.Siz tüm bunları yaparken doğru zamanda doğru hamlelerle bu ağacı çeşitli hastalıklardan korumak için ilaçlamanız aşılama yapmanız gerekebilir.

Yukarıda verdiğimiz meyve ağacı örneğinden gidicek olursak 1 dk da yediğimiz bir meyve için bile bu kadar zahmete girmek gerekirken gerçekten para kazanmak için rahat iş fikri düşünüyorsan başka bir örnekle devam edelim.

Bir meyve ağacı yetiştirerek uzun süreler meyve toplamak istiyorsak buna çok para kazanmak diyelim .

Ama amacımız az zamanda şimdilik günü kurtarmaksa niyetimiz tabiri caiz ise fasulye eker bir iki haftada fasulye yetiştirebiliriz.

Ama sizlere rahat iş fikri değilde biraz zaman ve emek harcayarak para kazandıracak bir fikir istiyorsanız

balık yetiştirerek para kazanmak  sizin için güzel bir iş fikri olabilir.iyi bir piyasa araştırması yapılarak ve bu işi düzenini kurarak düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

Hangi balığı yetiştirmek daha çok para kazandır ?

Bu iş fikri için kullanıcağınız mekan hava durumlarına ve şartlara göre değişmekte mekanınız müsait ise ve sermayeniz yeterli ise piyasa çok satılan balıkları besleyerek sağlıklı nesillerle sağlıklı koloniler oluşturarak sağlıklı üretim yapabilirsiniz.

Mekan probleminiz var ve çok fazla yatırım yapamayacaksanız bu iş fikri size uygun mu ?

Evet uygun neden derseniz daha az maliyele özel balık türlerini ciddi fiyatlara satabilirsiniz ortalama 10 15 balık besleyerek masraflarınız dışında aylık kazancınızı kazanabilirsiniz.Burda diğerine göre size düşen balık ve akvaryum bilginizin çok daha fazla olcaktır.Bunun nedeni bu işte daha öncesinde bir tecrübeniz yoksa diğerlerine göre daha pahalı olan anaç balıkları üzerinde fazla deneme yapamazsınız.Bu yüzden burada sizin bilginiz ve tecrubeleriniz doğrultusunda haraket etmek sizin için çok daha mantıklı bir hareket olucaktır.

rahat iş fikirleri
rahat ve sermayesiz yapılabilcek iş fikirleri

Balık üretmekle ilgili bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız detaylar için sayfaya yorum yaparak bu konuda tecrübeli olan arkadaşlarımızdan detay konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.başka bir rahat iş fikri‘nde görüşmek üzere fikirlerle kalın 🙂Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir