beylikdüzü escort

Ne İş Yapabilirim? Bu Zamanda Ne İş Yapılır? (Güncellendi)


Arkadaşlar herkese merhaba,son zamanlarda aldığımız geri dönüşler ışığında hazırlamış olduğumuz galerilere oldukça yoğun ilgi gösterildi. Bizde buna istinaden yine işinize yarayabileceğini düşündüğümüz ne iş yapabilirim sorusuna cevap olacak bir galeri hazırlamaya karar verdik. Bu galeri sitemizde halihazırda yazılmış olan yazıları içerdiği gibi yazılacak olan yazılar da galeriye dahil edilecektir. Gelelim galerimizin ne ile alakalı olduğuna,

Gerek öğrenciler gerek ev hanımları ne iş yapabilirim de katkıda bulunabilirim gibi düşünceler ile ek iş fikirleri arama çabasındalar bizde bu arayışa bir nebze yardımcı olmak için evde yapılacak iş fikirlerini derledik ve sizlere sunuyoruz.. Bu yazımızı okumanız halinde size ek gelir getirebilecek iş fikirleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz ve yol haritanızı çizmenizde bilgi sahibi olacaksınız..

Ayrıca yazıda ele alacağımız iş fikirleri “Antalyada ne iş yapılabilir?” “İstanbul’da ne iş yapılabilir” “Bu devirde ne iş yapılabilir” gibi sorularınıza cevap bulacaksınız.Eğer bir sorununz olursa yorumlar yoluyla bize sormaktan çekinmeyin.Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca ilerleyen zamanlarda Amerikada yapılacak işleri ve Yurtdışı iş fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

Ne iş yapabilirim?

Aşağıdaki iş fikirlerini takip ederek kendinize düzenli ve az riskli gelirler elde edebilirsiniz.İş fikri ve ne iş yapabilirim sorusunu konu olan forumlarda da görebileceğiniz bu iş fikirlerini sizler için derledik.

 

Evde Kurdele İşi Yapmak

ek-iş
evde-kurdele-işi-ek-iş

Evde ek gelir getiren iş fikirlerinin başında gelen kurdele yaparak para kazanmak şu şekilde işliyor..Herhangi bir platform yahut sitemiz üzerinden aldığınız kurdele işlerini gerek tek başınıza gerek ekibinizle ( arkadaş,çevre)birlikte size verilen talimatlara uygun olarak yaptığınız kurdeleleri teslim etmeniz halinde,teslim ettiğiniz kurdele başına para para alırsınız. Eğer  yüklü miktarda kurdele işi yaparsanız kazanacağınız rakamlar güzel boyutlara gelebilir. Daha fazla bilgi için ilgili yazı linkine tıklamayı unutmayın..

İlgili Yazı : Kurdele Yaparak Para Kazanmak

Evde Yemek İşi Yapmak

yemek yapmak
yemek-yaparak-para-kazanma

Özellikle ev hanımları arasında oldukça popüler iş fikirlerinden biri de evde yemek yaparak para kazanmaktır.. Bu iş fikirinin ev hanımlarının arasında popüler olmasının sebebi,halihazırda güzel yemek yapabildiklerinden dolayı,oldukça kolay ve kazançlı gelir. Evde yemek işi yaparak ne kadar kazanacağınızı ve nereden iş bulabileceğinizi merak ediyorsanız ilgili yazı ibaresinin yanındaki linke tıklamayı unutmayın..

İlgili Yazı : Yemek Yaparak Para Kazanmak

Evde Sabun İşi Yapmak

evde-is
evde-is-fikirleri-sabun-yapmak

Güzel kokulara ve kalıp kalıp güzel görünen sabunları görünce içiniz ısınıyor ve bir yakınlık hissediyorsanız,evde sabun yaparak para kazanabileceğinizi size söylemek isterim. Bu konuda editörümüz tarafından yazılan yazımıza göz atarak, sabun işine nereden başlayacağınızı ve ne kadar para kazanacağınıza dair fikir sahibi olursunuz.. Daha fazlası için aşağıdaki linke tıklamayı unutmayın.

İlgili Yazı : Sabun Yaparak Para Kazanmak

Evde Mum İşi Yapmak

iş fikirleri
mum-yaparak-para-kazan

Aynı sabun işinde olduğu gibi renk renk ve güzel kokulara sahip mumları evinizde üreterek veya montajlayarak sizde evinizde ek gelir elde edebilirsiniz. Çeşitli ev dekorasyon mağazalarında görebileceğiniz mum çeşitlerini evinizde yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayın..

İlgili Yazı : Mum Yaparak Para Kazanmak

Evde Çanta İşi Yapmak

iş fikirleri
çanta-yaparak-para-kazan

Hanımların ve bayan öğrencilerin çantalara ne kadar düşkün olduğunu biliyoruz. Bu hobinizi paraya dönüştürmek sizin elinizde detaylar için aşağıdaki linke tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı : Çanta Yaparak Para Kazanmak

Evde Dikiş İşi Yapmak

dikis-yap
dikis-yaparak-para-kazan

Aynı yemek yaparak para kazanmak konusunda olduğu gibi dikiş de bayanların becerisi dahilinde olan bir iş,bu becerinizi kullanarak para kazanmanız mümkün hemen alttaki linke tıklayarak bu işi yapmaya nereden başlayacağınız ve ne kadar kazanacağınız hakkında bilgi sahibi olun..

İlgili Yazı : Dikiş Yaparak Para Kazanmak

Ne iş yapabilirim diyenlere (forumlar)

internetten-para-kazan
internetten-para-kazan

Arkadaşlar yazımızı bugün itibari ile güncelemiş bulunuyoruz.(28.06).Çok popüler olan internetten para kazanma fikirleri ne iş yapabilirim diye merak edenler içim iyi bir seçenek olacağa benziyor.Sizin için gayet büyükçe bir yazı hazırladık (3.000 kelime) bu yazımıza gözatarak internetten para kazanma yöntemlerini öğrenebilir ve aklınızdaki ne iş yapacağım sorusuna cevap bulabilirsiniz.Aşağıdaki linke tıklayarak ilgili yazıya gidebilirsiniz.

İlgili yazı : İnternetten para kazanma taktikleri

 

Son olarak,

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Ancak son olarak sizlere bu yazıda anlattığımız İş fikirlerini liste olarak sunacağız. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca aşağıdaki görsele tıklayarak kendi işimi kurmanın inceliklerini görebilirsiniz.

ne iş yapabilirim
kendi-işini-yapmak-istiyorum-ancak-ne yapacağımı bilmiyorum diyorsan tıklaYorumlar

  1. Yıllık yaklaşık 200 proje ve 450.000 TL ciro yapan 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren fuar organizasyon firması devren satılıktır. 1 yıl boyunca satış ve operasyon desteği verilecektir. İlgilenenler 0507104**** den detaylar için iletişime geçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir