beylikdüzü escort

Nasıl Ek İş Bulabilirim ?


freelancer nedir
Ek iş bulmak için siteler

Herkese merhaba;

Hangi mesleği yapıyorsa yapsın insanların kimi zaman ek işlere ihtiyacı oluyor.Freelance işler genelde herkesime hitap eden evde veya bir mekana bağlı kalmadan yapabileceğiniz işlerdir.

Bu tür iş arayan insanların en büyük sıkıntısı bu tür işlere nasıl ulaşmaları gerektiğiyle ilgili.Bu yazımızda “Nasıl freelance iş bulabilirim“-“Hangi ek işleri yapabilirim?”gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Öncelikle belirtmeliyim ki,vereceğimiz önergeleri uygulamadan önce

Evden Para Kazanma-İnternetten para kazanma başlıklı kategorilerimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Ek iş bulmaya yarayan yerli yabancı birçok alternatif websitesi mevcut. Ancak biz bu yazımızda öne çıkan Tükçe veya Türkiye’de yayın yapan websitelerini konu edeceğiz.

İşte freelance iş bulabileceğiniz bir kaç mecra..

 

Kariyer.net

kariyer-net
kariyer-net-logo

Kariyer.net bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük ve en önde gelen istihdam sitelerinden biri,binlerce iş ilanı mevcut ve bu ilanlara başvurup yerleşen binlerce kişi..

Biraz olsun rakamlarına baktığınızda dahi ne büyük bir pazar olduğunu anlayabileceğiniz kariyer.net üzerinden iş ilanlarını araştırdığınızda gelişmiş arama üzerinden freelance kelimesini aratarak kendinize freelance yada dönemsel işler bulabilirsiniz.Türkiye’de bir çok rakibi olmasına rağmen sektörün en büyük oyuncularından biri olmayı başaran kariyer.net’e göz atmanızı tavsiye ederiz.

Unisbul.com

iş fikirleri
uni-is-bul

Unisbul.com üniversite öğrencilerine iş bulma amaçlı kurulmuş olan bir internet girişimi yine Türkiye’den iki üniversiteli genç girişimci tarafından kurulan bu websitesi geçtiğimiz 2 sene içinde yükseliş kazanarak popüler olmaya başladı. Şuanda ise üniversite öğrencileri arasında oldukça popüler.Asıl işi part time iş bulmak olan site’de birçok freelance iş’de mevcut.Girip incelemeniz halinde çalışmak istediğiniz pozisyonları bulabileceğinize inanıyoruz.

Elemanonline.net

iş fikirleri
elemanonline.com logo

Türkiye merkezli iş arama sitesi birçok iş seçeneği mevcut.Size uygun olan ilanlara klasik bir cv gönderme mantığı ile başvurup kabul edilmeniz halinde gerekli prosedür dahilinde işe alımınız gerçekleşir.

Daha fazla bilgi vermeye gerek duymadık.Merak eden kullanıcılarımız elemanonline.net’i ziyaret edebilir.

Projekurdu.com

iş fikirleri
projekurdu logo

Projekurdu.com yukarıdaki tanıttığımız websitelerinden biraz daha farklı bir hizmet tarzını benimsemiş.Sadece freelance iş ilanları kabul eden projekurdu.com’da iş ilanı açan kullanıcıların ilanlarına girerek teklifinizi veriyorsunuz ve eğer teklifiniz beğenilirse işveren tarafından işin size verildiği belirtiliyor ve iş alımı tamamlanmış oluyor.

Eğer vaktiniz var ise projekurdu.com’a girmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Freelancer.com

freelancer
freelancer.com logo

Ve gelelim Dünya’nın en büyük freelance iş bulma websitesi freelancer.com’a..

Freelancer.com küresel olarak yayın yapan bir iş bulma sitesi genelde bilgisayar,internet ve bağlantılı işler içinde bulunan websitesi 8 milyon freelance çalışan işçi barındırıyor.Bunun yanında geri dönüş oranıda çok yüksek tabiri caizse yarım yamalak Türkçe olarak da yayın yapan siteye girip özellikle yabancı dildeki işlere talip olarak aylık iyi bir gelir elde edebilirsiniz.Son derece popüler olan freelancer.com televizyon reklamlarına da başlamak üzere..

isekonomi.com

Ek iş
Yakında oluşturalacak işekonomi veritabanına kaydolarak ek iş elde edebilirsiniz

Sizlere daima kaliteli ve özgün içerikler sunmaya gayret ediyoruz..

Güncel iş fikirlerinin yanı sıra bayilik veren firmalarıda sizinle buluşturan websitemizin yakında açılacak olan eleman veritabanına kayıt olarak iş verenlerle yaptığımız ikili görüşmelerde yahut beraber düzenleyeceğimiz kampanyalarda size en uygun işi zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle paylaştığımız siteler ışığında umarız ki freelance iş bulma konusunda biraz daha rahatlamışsınızdır..

Bu saydıklarımızdan başka birçok yöntem  veya mecra mevcut ancak bilgi kirliliği yapmadan doğru bilgiyi sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünü kullanarak sorabilirsiniz.

Sağlıcakla..Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir