beylikdüzü escort

Mısır Tezgahı Kurma Maliyeti | Bir Mısırcı Ne Kadar Kazanır?


Arkdaşlar size güzel bir haber vererek yazımıza başlayalım.

Yaklaşık 10 seyyar mesleği size en ince detaylarına kadar anlatacağız. Bu meslekler in özelliği eskiden bu yana kadar popülerliğini korumasıdır. Seyyar sokak satıcılığı şeklinde nitelendirilen bu işler şüphesiz ki 2016 iş fikirleri arasında da popülerliğini koruyacak. Bu konuyla alakalı tüm detayları kısa olarak nitelendirebilecek bir yazı içerinde size göstermeye çalışacağız.

Koçan Mısır Tezgahı Ne Kadara Mal Olur?

Tabiki bir mısır arabası fiyatları kaliteden kaliteye göre değişiklik gösterir ancak bir koçan mısır arabası fiyatı 1.000 TL ile 2.200 TL arasında değişiklik gösterir.Bu konuda seçim yaparken ihtiyacınıza en uygun mısır arabasını seçmeniz ve kaliteden ödün vermemeniz size tavsiyemizdir.

Bir Mısırcı’nın Maliyeti Nedir?

Aşağıda paylaşacağımız videodan aldığımız verilere göre size tam listeyi veriyoruz.Bu artan yada azalan fiyatlara göre değişiklik göstereceği gibi ortalama olarak bir maliyet hesabı aklınızda oluşmak için verilmiştir.

  • Mısır ( tane) = 0,75 kr
  • Tuz (aylık) = 30 TL
  • Kağıt ( aylık) = 35 TL
  • Kömür ( aylık) = 300 TL
  • Poşet (aylık) = 25 TL
  • Tüp (aylık) = 750 TL
  • İşgaliye(kira) = 500 TL

Toplam : 1640 TL

Bu rakamlar hem haşlama hem köz mısır satan bir sokak satıcısı tarafından teb kobi tv’ye verilen fiyatlardır. Bu fiyatlar artıp azalabilir. Bu konuyu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

misirci-ne-kadar-kazanır
misirci-ne-kadar-kazanir

Bir Mısırcı Ne Kadar Kazanır?

Bu rakam sizin satış becerinize tezgahınızın bulunduğu yere ve insanların mısır taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Verilen rakamlar ortalama rakamlardır. Bu rakamların bize ulaşmasını sağlayan Teb Kobi TV’dir.

Aylık 10.000 Mısır Satışı İçin;

Ele Geçen Tutar : 9.140 TL

Masraflar : 1.640 TL

Net Kar : 7.500 TL

Hadi canım sende ! Bu kadar da kazanılır mı? dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için sizlere bir mısır satıcısının ağzından bu işin ince detaylarını öğrenebileceğiniz videoyu paylaşmak istiyorum. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca 10.000 TL iş fikirlerimizden 10.000 TL İş Fikirleri|Bardakta Mısır Standı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar

  1. Merhabalar. bir parkta satış yapmak için önceden izin alınır mı?

    Bir de tezgahı mısırı tüm olarak ve tane olarak aynı anda satmak istiyorum. Bu tezgahı nasıl yaparım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir