beylikdüzü escort

Metacafe ile para kazanmak


Geçen yazılarımızda,hatırlayacağınız gibi youtube üzerinden para kazanma adlı bir yazı dizisi başlatmıştık.. İnsanların hoşuna gidebileceğini düşündüğümüz bir diğer konu ise halk arasında pek popüler olmayan metacafe ile para kazanma konusudur.. Özellikse son zamanlarda insanların belli bariz bakir sektörler arayışında olması da bu yazıyı yazmamızda son derece etkili bir sebep oldu. Metacafenin kullanıcı anlaşması şartlarından öğrendiğimiz kadarı ile sizin için açıklayacı bir şekilde dile getirdik..

Bu yazımız youtube üzerinden  para kazanmak adlı yazı dizisinden ayrı olarak yazılmıştır. Sıkı çalışmanız halinde  Metacafe diğer video platformlarına  nazaran iyi rakamlar teklif ediyor olması.

Yazıyı okumanız halinde metacafe üzerinden para kazanmak ile ilgili kafanızda biraz daha net veriler olacaktır.

Bilmeyenler için..

Metacafe nedir?
Metacafe,Youtube ve Dailymotion gibi bir video plartformudur.Diğer tüm video sitelerinde olduğu gibi metacafe üzerinde de insanlar videolarını yükler ve yayınlar.Metacafe şirketi üç ortak tarafından 2003 yılında 4 milyon dolar sermaye ile kurulmuş ve daha sonra sonra hizmete açılmıştır. Yaklaşık 60-100 kişi civarı çalışanı bulunan metacafenin bir de masaüstü uygulaması mevcuttur ki bu uygulama video koleksiyoncuları için yapılmış diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde videoları indirebilir ve oldukça başarılı bir koleksiyoncu olabilirsiniz.

Metacafe’den nasıl para kazanılır ?
Metacafe’ye üye olup giriş yaptıktan sonra,yukarıda upload seçeneğine tıklayarak videonuzu upload edebilirsiniz ancak metacafeden para kazanmak için metacafenin karşımıza çıkardığı birkaç koşul var bunlar şöyle;

  • Video özgün olmalı
  • Kurallara aykırı videolar yüklenmemeli
  • En az 20 bin izlenmeli
  • İzlendiklerinde oy ortalamaları en az 3 yıldız olmalı

Bu koşulları sağladığım takdirde..

Metacafe ne kadar kazandırır?
Metacafe’ye yüklediğiniz video 20.000 izlenme barajını aştığı an size 100$ gibi güzel bir rakam ödüyor.20.000’in üstüne izlenen her 1000  izlenmede ise 2 dolar ödüyor.

Size sadece video yükleyerek para kazanma yollarından biri olan metacafe ile para kazanmayı gösterdim.isekonomi.com olarak misyonumuz size herşeyi lüzümsuz detaylara girerek anlatmak değil,doğru ve lazım olan bilgiyi verip gerisini size bırakmak.

Sağlıcakla kalın .

 
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir