beylikdüzü escort

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Gelişen ekonominin doğurduğu imkanlarla insanlar artık girişim ve girişimcilik kavramlarının korkulacak kavramlar olmadığının farkına varıp,yeni iş fikirleri ortaya çıkarma ve yeni sektörlere atılma konusunda daha cesaretli olunmaya başlamıştır.Bundan önce yazdığımız yazılarda da belirttiğimiz gibi oturduğu yerden para kazanma niyetinde olanlar hiçbir şekilde başarıya ulaşamamıştır ve bundan sonraki öngörümüz de bu tür bir zihniyetin asla gerek maddi gerek manevi bir kazanç sağlayamayacağıdır.

Bu konunun farkında olanlar,ancak yeterli derecede yatırım yapacak sermayesi olmayanlar az sermayeli iş fikirleri aramaya başlamışlar ve karlı sektörleri bulanlar derhal aksiyon almaya başlamıştır. Bu konuda size önerebileceğimiz en karlı yatırımlardan biri çiğköfte bayiliği almaktır. Peki ama hangi çiğköfte bayiliği sizin için uygun olacak.. Bu yazımızda sizlere az sermayeli çiğköfte bayiliklerinden lezizhan çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler vereceğiz..

Aklınıza takılan bir soru olur ise,yorumlar yoluyla bize ulaşabilir yahut, bilgi@isekonomi.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

Çiğ Köfte bayilik
Lezizhan kendi çiğköftelerini görsel ve lezzet olarak bir şölen olarak nitelendiriyor..

Lezizhan Çiğköfte Tarihçesi

Lezizhan çiğköfte 2006 yılında ilk şubesini açmış ve  çiğköftesinin halk tarafından beğenilmesinin ardından 2010 yılında üretim kapasitesini arttırarak çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında yer almıştır. Şuan itibari ile 250 civarı Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri mevcuttur.

Bayilik
Lezizhan çiğköftelerini 23 adet baharatın özel bir karışımı ile üretiyor.

Lezizhan çiğköftelerinde 23 adet baharattan oluşan özel bir karışımla imal etmektedir.Bu karışımdan oluşan çiğköftesini de bir lezzet şöleni olarak nitelendirmektedir.Gelişmesini son hızla devam ettiren lezizhan çiğköfte,insan,ürün ve hizmet odağını kendine vizyon edinmiş ve çiğköfte’de gösterdiği başarıyı yan ve benzer ürünlerde göstermeyi de kendine misyon edinmiştir. Lezizhan,yurtiçi belli bir seviyeye geldikten sonra,yurtdışına lezzetini götürmek istiyor. Ve bunun için olanca gücü ile çalışıyor..

helal-sertifika iso-belgesi iso-belgesi-2

 

 

 

 

Yukarıdaki belgelerde de görebileceğiniz gibi lezizhan çiğköfte helal sertifikasına ve iso belgelerine sahip bir çiğköfte firmasıdır.

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Avantajları

Lezzetli Çiğköfte

Lezizhan Çiğköfte, Adıyaman usulüne göre çiğköfte üretimi yapmakta ve lezzetlerine son derece güvenmektedir.

Avantajlı Fiyatlar

Lezizhan çiğköfte,az sermayeli çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında öne çıkmıştır.

Herşey Dahil Kurulum

Lezizhan Çiğköfte avantajlı kurulum paketleriyle birlikte anahtar teslim bir iş yeri açmanıza imkan sağlıyor..

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

lezizhan
Lezizhan Çiğköfte

Yukarıda belirttiğimiz gibi lezizhan çiğköfte bayilik bedeli olarak oldukça avantajlıdır.Yazının devamını okumanız halinde bayilik bedeli hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

İsim Hakkı Bedeli : YOK

Franchise Bedeli : YOK

Cirodan Pay : YOK

Reklam Bedeli : YOK

Lezizhan çiğköfte bayilik verirken belli paketler oluşturmuştur ve bu paketleri satın aldığınızda bir çiğköfte bayiliği almış olursunuz.

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Paketleri

Çiğköfte
Lezizhan Çiğköfte Bayilik Paketleri

Bu yazımızda sizlere lezizhan çiğköfte bayilik şartları ve franchise bedeli hakkında bilgiler vermeye çalıştık.Bu konuyla alakalı aklınıza takılan soruları yorumlar vasıtası ile bize iletebilir yahut bilgi@isekonomi.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 
Yorumlar

  1. Gayet mantıklı gözüküyor. ama insanlar tata verdiği önem kadar isimede önem vermekte çok kararsız kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir