beylikdüzü escort

10.000 TL İş Fikirleri | Langırt Makinası İşi


Arkadaşlar herkese merhaba,

Kullanıcılarımızdan gelen taleplere göre yayınladığımız 10.000 TL iş fikirlerinin 3. yazısını an itibari ile yazıyoruz. Bundan önce yazdığımız yazılar gerek sitemiz üzerinde gerek sosyal medyada çok fazla ilgi gördüğünden hız kesmeden serimize devam ediyoruz. Bu yazıyı okumanız halinde 2016 iş fikirlerinden diğer biri olan Langırt makinası iş fikrini anlatacağız. Oldukça detayına inmeye çalışacağımız bu iş fikriyle alakalı aklınıza takılan soruları bize iletimekten çekinmeyin..

Neden Langırt Makinası Kiralama İşini Seçtik?

Bu işi seçmemizin sebebi diğer yazılarda olduğu gibi,düşük sermayeli iş fikirlerinden olmasıdır.Yanlız şunu belirtmeliyiz ki Langırt işi sermaye konusunda biraz daha farklıdır. Bu farkı da kısaca özetleyecek olursak, en başta oldukça küçük bir sermaye ile başlar ve eğer gerekli adımları uygularsanız ve biraz da nasibiniz varsa bu işten oldukça fazla para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda listeleyeceğiz.

Langırt Makinası Kiralamanın Avantajları

 • Oldukça Düşük Sermaye

Langırt makinası işi yapması için diğer iş fikirleri gibi oldukça düşük bir sermayeye sahip ancak bundaki fark,başlangıçta gerçekten çok az bir sermaye ile başlamak ve işler ilerledikçe işin kendi kendini amorti etmesi..

 • Daha Az Emek

Bu işte yapmanız gereken şeyler sadece bir langırt makinası satın alarak onu biryere kiralamak yahut kendi dükkanınıza koymak.. Bundan sonra yapmanız gereken şey sadece haftada belirlediğiniz günlerde gidip langırt makinasındaki payınızı tahsil etmek olacaktır..

 • Masrafsız

İşe başladıktan sonra yatırımın devamı için herhangi bir ek sermaye yahut ek ücret gerekmiyor.. Yani kısacası özetlemek gerekirse,kazandıkça yatırım yaparsınız..

Langırt Makinası Kiralamanın Dezavantajları

 • Çok Yaygınlaştı

Artık her langırt makinası kiralama işini bilen herkes oldukça doğal olarak bir yerlere langırt makinası kiralamaya çalışıyor.. Dolayısıyla sektör eskisi kadar geniş değil.

 • Mekan

Bu işte en büyük zorluk bu adımdır, bir langırt makinasına mekan(kiracı) bulmak için ikna becerilerinizi kullanmanız gerekmektedir.. Eğer bu kısmı rahat rahat atlayabileceğinizi düşünüyorsanız,langırt kiralama işi tamda size göre !

Langırt Makinası Kiralama  Süreci Nasıl İşliyor?

 • Keşif

Bu adımda langırt makinası satın almadan önce potansiyel müşteri (ortaklarınızı ) belirlemeniz gerekiyor. Aksi taktirde ortada kalma olasılığınız çok yüksektir..

 • Anlaşma

Bu adımda langırt makinası kiralayacağınız yer ile ön bir görüşme yapıp onunla bir ön anlaşma yapıp tabiri caizse gelecek olan langırt makinanıza bir yer hazırlamanız gerekmekte.. Eğer bu adımda başarılı olacağınıza inanıyorsanız gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.

 • Satın Alma

Langırt makinası satın almak için tedarikçiler ve satış kanalları ile görüşün. Konusunda uzman olan arkadaşlar size ne tür bir langırt makinasının uygun olduğunu söyleyecektir. (Referans olabileceğimiz bir tedarikçi firma çıkarsa,yazının içine dahil edeceğiz.)

 • Tahsilat

Bu işin en kolay ve keyifli kısmı,burda belirlediğiniz sürede makinanın içinde biriken parayı kasayı açıp teslim almaya gideceksiniz. İşte hepsi bu !

Langırt Makinası Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Langırt makinası koyacağınız mekanı dikkatle seçiniz. Yüksek potansiyel olmasına dikkat edin.
 • Ortaklık edeceğiniz kişiyi özenle seçin ve güvenilir bir insan olduğuna emin olun

Minimum Maliyet Nedir?

 • Langırt Makinası : 1.000TL – 3.200 TL
 • Makina Nakliye Ücreti : Bu adımı kendi imkanlarınızla da atlatabilirsiniz.

Size en uygun makina için satın alacağınız yere danışmayı unutmayın.

Ne Kadar Kazanırım?

iş fikirleri
Ne kadar Kazanırım | 2016 iş fikirleri

Özellikle langırt makinası kiralamak işinde gelir gerçekten değişken olabiliyor ancak yine bir ortalama rakam vermeye gayret edeceğiz..

Bir langırt oyunu : 1 TL

Günde oynayacak kişi sayısı (30) : 30 kişi x 1TL = 30 TL

30 günde ; 30 gün  x 30 TL = 900 TL

%50 pay : 900 TL / 2 = 450 TL

Daha fazlasını kazanmak tabiki sizin nasip ve becerinize kalmış bir durumdur. Biz,minimum rakamlar üzerinden bir hesap yaptık.. Eğer bir deneyiminiz varsa lütfen bizimle paylaşın.

Diğer 10.000 TL İş Fikirleri Yazıları

 

 
Yorumlar

 1. merhabalar langırt işide anlatıldığı kadar kolay bir iş değil. Yedek parçalarını anakart, para mekanizması, top, camı , kollarındakı plastik aksam vs tarzında arızalara mudahele edebilecek teknik bilginiz olması gerekıyor. Sürekli arıza yapan bir makinada emin olun kazandırmaz. teknik destek ve pazarlama kabiliyetiniz varsa tabi birde aracınız yapabilirsiniz. Ama mekan sahipleri artık kendileri alıp koymaya başladı ki buda pazarı daraltan en büyük etken. Dönemsel olarak yaz aylarında yapılabilir ama geri kalan aylarda sözleşmeli ve düzgün bir yerde olmalı ki adam istemiyorum dediğinde yada yaz dönemi bittiğinde alternatif yerleriniz olması gerekiyor. Her işin kendi içerisinde detayları var mutlaka yapabileceğinize inandığınız işlerle uğraşın derim.

  1. Merhaba, öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ancak yorumunuzda katıldığım yerler olduğu gibi katılmadığım yerler de var. Langırt makinası kiralamanın avantajları geçmişe göre azalmış durumda bunun sebebi potansiyeli gören kurum sahipleri kendileri makina alarak kar oranını yükseltmek istiyor. Dediğiniz gibi işin burasında iyi bir sözleşme şart. Aksi taktirde 2 ay sonunda makinanızı toplamak durumunda kalabilirsiniz. Ancak her işin kendine göre bir zorluğu olduğunu da kendiniz belirtmişsiniz. langırt kiralama makinalarındaki arızalar halledilemeyecek şeyler değiller ve aslına bakarsanız ufak sayılabilecek bir yatırım için bu kadar sorunla karşıkarşıya gelmeyi göze almanız gerekiyor. Malesef ki oturduğum yerden para kazanayım hiç bir sorunum olmasın prensibi günümüz şartlarında geçerli değil. Riski minimize edebiliriz,ancak önüne geçemeyiz.

   Bu arada bu güzel yorumunuz ve vakit ayırıp insanları bilgilendirdiğiniz için gerçekten teşekkürü borç bilirim.

   Sağlıcakla kalın.

 2. Merhaba Biz 4 Arkadaş Yaşımız 17 Hepimizin toplam Birikmiş belli bir paramız var yaklaşık 10.000 civarı ilk olarak 2 makina satın alıp kafelere vermek istiyoruz kafeler falan hazır yanlız aklımda kalan bir soru var yaşımız 18 yaşının altında herhangi bir vergiye tabi tutuluyormu bu iş ? Herhangi bir şirket açılması zorunlumu ?

 3. yaklaşık 6 yıldır sektör içindeyim langırt bilardo sigara makinası kiralama ve satışımız mevcuttur. bilgi almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir