beylikdüzü escort

Lagash Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Herkese merhaba,kullanıcılarımızın sermayesiz iş fikirlerine olan merakını bildiğimiz için popüler olan çiğköfte bayiliği almak konusu ile birleştirdik ve ortaya tam olarak işinize yarayacak bir iş fikiri çıktı. Çiğköftenin içindeki et satışlardan kalktıktan sonra etsiz çiğköfte kavramı oldukça yaygınlaştı ve bundan sonra birçok çiğköfte bayiliği veren firma ortaya çıktı bizde size bu firmaları son hızla tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün size tanıtacağımız firma oldukça popüler olan Lagash..

Yazının devamını okumanız halinde lagash çiğköfte hakkında bilgilere sahip olacak ve düşük sermayeli iş alternatifi bulacaksınız.

Lagash Çiğköfte Hakkında

Lagash nedir? Mezapotamya’da büyük bir yeri olan gerek yazı, matematik, astronomi gerekse mitoloji, din ve falda öne çıkan devlet olan Sümerliler’in 21’i büyük toplam 35 şehrinden biridir. Ve M.Ö 2075’ten M.Ö 2030’a kadar dünyanın en büyük şehri sayılmıştır. Adıyamanlı Mehmet Usta’nın mucidi olduğu etsiz çiğ köfte Lagash markasıyla 30 yıllık tecrübesi ile hizmetinize sunuluyor. Marka vizyonunun ve çiğköftenin lezzet sırrı 1994 yılına dayanıyor. Çiğköfte de et yerine değişik malzemelere yer vermeyi düşünen Mehmet Usta badem içi, ceviz içi ve fıstık ile çiğköftede bir devrim yapmıştır. Çiğköftenin tadına önem verdiği kadar sunuluşuna da önem verilmesi gerektiğini söylemiştir. Öncelikle müşteri memnuniyeti hedef alan Lagash, kurmuş olduğu 5 yıldızlı üretim tesislerini kurarak Türkiye geneline etsiz çiğköfte hizmeti sunmaktadır.

Lagash, çiğköfte yatırımcılarına Lagash çiğköfte bayiliği hizmetini sunmaktadır. Yatırım yapmak için iş arayan yatırımcılar için büyük bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. İş kurmak için eğer sermayeniz var ise Lagash çiğköfte size kar açısından çok iyi bir iş imkânı sunuyor. Kar oranınız %100 gibi çok yüksek bir oran.

Lagash Çiğköfte Bayilik Şartları

Öncelikle bu etsiz çiğköftenin ve etsiz çiğköfte bayilikte francashing sisteminin mucidi Mehmet Akıncı’dır. Ve Mehmet Akıncının hedefi her geçen gün çiğköftenin lezzeti arttırmaktır. Üretim ne kadar artarsa artsın yine de çiğköfteyi kendi bizzat sabah kalkarak hazırlamaktadır. Bayilik almak isteyenlerden küçük beklentiler vardır. Sürekli ve sabit kazanım sahibi olmak isteyen girişimci ve yatırımcılara, devamlı olarak işinin başında ve takipçisi olacak kişilere herkesten farklı çiğköfte bayisi sahibi olmak isteyenlere Lagash’ın kapısı sizlere her zaman, her daim açık.

Lagash Çiğköfte Bayilik Bedeli

10.000-15.000 TL arası fiyat verilmiş durumda. Kolay iş imkanı ile ve kaliteli etsiz çiğköfte işi yaparak %100 kar kazancı sağlayabilirsiniz. Şuan çok revaçta olan çiğköfte işinde sizin diğer firmalardan tek farkınız olan kalitenin en üst düzeyde olması gereksinimi Lagash’da uygun bayilik ücreti ile mevcut.

çiğköfte
Tüm çiğköfte bayiliği veren firmalar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir