beylikdüzü escort

İlginç İş Fikirleri Nasıl Bulunur? (En Değişik Örnekler 2016)


İlginç iş fikirleri mi? daha konunun başlığı bile bize ilginç geldi. Neden mi? Araştırma aşamasında girdiğimiz websitelerinde karşılaştığımız ilginç fikirler bizi gerçekten hayrete düşürttü.. Bu yazıyı okumaya geldiyseniz sizlere aşağıdaki soruların cevaplarını verebileceğimizi belirtelim.

İlginç iş fikirleri 2016’da da geçerli mi?

İlginç iş fikirleri kazandırır mı?

Şimdiye kadar yapılmış en ilginç 10 iş fikri

 

Dikkat :Bu soruların cevaplarını yazının devamında bulabileceğiniz gibi aklımda şu probleme çözüm olacak bir ilginç iş fikri var diyorsanız yorumlar yardımıyla bizlerden ve kullanıcılarımızdan fikir alabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki ilginç iş fikirleri aramak,bulmak ve ilginç bir iş kurmak her zaman risklidir. Özellikle Türkiye şartlarından insanlar hayatlarını belli bir düzene oturtmak ve stabil hale getirmek için elinden geldiği kadar fazla çaba harcarlar,bu çabalar sonucunda amacını ulaşmış olan bir kişi sizin ortaya çıkarttığımız fikiri desteklemek ( eğer bu bir ürün ise almak) konusunda sıkıntılar çekecektir. Size yaklaşırken 2 defa düşünecek ve bunun sonucunda karar verecektir. Bu açıklamayı size yapmamızın sebebi,bu tür iş fikirlerinin gerçekten başarılı kurgulanmadığı ve üzerinde düşünülmediği taktirde,size emek ve zaman kaybettirmenin yanısıra para da kaybettireceğinin bilincinde olmanız gerektiğini söylemektir.

Bu kadar açıklamadan sonra aşağıdaki e-posta aboneliğine de üye olarak düzenli iş fikirleri yazıları alabileceğinizi söyleyip yazımıza geçelim..

Yeni yazı paylaşıldığında e-posta almak için aşağıdaki formu doldurun

[newsletter]


 

2016 ilginç iş fikirleri geçerli mi?

Yukarıdaki yazıyı okuduysanız bu soruya yanıtımızın hem evet hem hayır olduğunu öğrenmiş olmanız gerekmektedir. Çünkü yapılacak iş fikirleriniz eğer iyi derecede üzerinde düşünülmüş yahut kurgulanmış değil ise,gerçek manada bir hüsran sizi bekliyor olabilir. Ancak hemen şunu belirteyim ki,ilginç iş fikirleri ve icat yapmak,çığır açmak arasında çok ince bir fark vardır. Bundan yıllar önce Amerika patent dairesi başkanı diye bildiğimiz  Charles Duell hala adından söz ettiriyor. Ancak sanırım çok da iyi olmayan bir üne sahip

1899
amerika patent kurumu başkanı

Bu adam patent dairesi başkanı olmasına rağmen böyle bir laf ederek hala daha adından söz ettiriyor ancak “Teknoloji adına söylenmiş en büyük gaflar” başlığı altında.Bundan sonra icat edilen birçok şuan teknolojik dahi sayılmayan cihaz bu adama en büyük cevabı veriyor..

Demek istediğimiz şu,yıllar önce ilginç iş fikirleri diye bile nitelendirilmeyecek derecede farklı fikirler şuan hayatımızın ayrılmaz parçalarından oldu..

Örnek 1:1900’lü yılların başında olduğumuzu düşünelim, ve benim bir fikrim olduğunu size söyleyeyim,İnsanların sokaklar ve mahalleler arasında çok kısa sürede iletişim kurabileceğini hatta ve hatta uzun vadede bunu kıtalar arasında yapmayı düşündüğümü söylesem,beni deli ilan edebilirdiniz.Ancak şimdi ben bu yazıyı yayınla düğmesine basarak yayınladığımdan 2 dakika sonra 7 milyar insanın haberi olabileceğini düşünmek hiç ilginç gelmiyor değil mi?

 

Yani o zaman yeni icat diye bilinen bilinmeyen herşey bizim için şuan sıradan oldu. Ancak kolaylıkla şunu söyleyebilirim ki,eğer sizinde ilginç bir fikriniz var ise,insanların hayatına değer katmanız durumunda gerekli ilgiyi görecektir.

Bakmanızda fayda var : İnternetten Para Kazanma Rehberi  (yeni sekmede açılacak)


 

İlginç iş fikirleri nasıl bulunur?

iş fikirleri
ilginc iş fikirleri nasıl bulabilirim?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki,ilginç ve hiç yapılmamış bir iş fikri bulmak isterseniz ve bununla beraber dünyaya bir değer katmak istiyorsanız,hayal gücünüzün çok geniş olması ve düşünce kabiliyetinizin normalin üstünde olması gerekir, eğer sizde normal insanlar gibi “bu da böyle oluversin canım” yada “geldiği gibi gitsin” fikrindeyseniz,özgün ve ilginç bir fikir üretemeyeceğinizi söyleyebilirim.

İlginç iş fikirleri bulmak istiyorsanız çevrenizde geliştirilen ürün ve hizmetlere “Bunun eksikliği nedir?” sorularını sormanız gerekiyor,dediğimizden yanlış bir çıkarım yapmayın. İnsanların davranışları veya karakterleri için değil ürünün ve hizmetin eksiklerini araştırmalı ve bulmalısınız. Buna istinaden yaptığınız araştırmalar sonucunda ürünü veya hizmeti geliştirmeniz gerekmektedir.

Buraya bir virgül koyarak Dünya’dan ilginç iş fikirleri örnekleri verelim.


 

 

Dünyadan 5 adet ilginç iş fikirleri 

ilginç iş fikirleri
ilginc-is-fikirleri örnekleri 

Başlamadan önce şunu belirteyim ki,bunların hepsi sizin düşündüğünüz gibi güzel fikirler değil aralarında çok saçma olarak nitelendirebileceğiniz fikirlerde mevcut. Sırayla başlayalım,


 

Bebek ısıtıcısı

baby warmer
bebek-ısıtıcısı

Bu ürünün açıklamasında köylerde ve ısınması güç olan durumlarda insanlar bebekleri koruyamıyor ve bebekler bu yüzden ölebiliyor.Buna istinaden bebek ısıtıcı ürünü elektrik olmadan kaynar su ile çalışan bir çeşit anakucağıdır.

Bu ürün hakkında ne düşünüyorsanız,yorum yapınız


 

Kül kapları

ilginç fikirler
fikirler

Size ilk başta balmumu heykeli gibi geliyor olaiblir ancak yukarıda gördüğünüz görseller müslüman olmayan toplumlarda cenazesini yakarak defneden insanların ölülerini unutmamaları için yüzü şeklinde yapılmış kül kaplarıdır.

Bu iş fikiri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yaparak bize bildirin


 

Elektrikli bsiklet

elektrikli bsiklet
elektrikli bsiklet

Ürünün açıklamasından aldığımız bilgiye göre bu ürün çok fazla yokuşlu ve engebeli olan kasabalarda gücünüzün yetmeyeceğini düşünmediğiniz yerlerde kısa süreliğine sizin yerinize elektrikli olarak gidebilecek bir bisiklet türü..

Yorum yapın! : Siz olsanız böyle bir ürünü kullanırmıydınız?


 

Değişik bir şarj yöntemi

ilginç fikirler
yürüyerek şarj etme

Bu ve bunun gibi ürünleri üreten teknoloji şirketinin amacı insanların günlük yaptıkları yürüyüşlerden elde ettiği enerjisinin cep telefonu ve diğer teknolojik cihazlara yüklenmesini amaçlıyor..

Yorum yaparak ürün hakkındaki görüşlerinizi belirtiniz.


 

Karton bilgisayar

Bu ürün 2009 yılında icat edilmiş karton kasalı bir bilgisayardır. İnsanlar tarafından ilgi gösterilen ürünün satışı hala devam etmekte. (inceleme yapan arkadaşı pek dinlemeyin çok sağlıklı bir arkadaşa benzemiyor 🙂 )

Daha önce karton kasalı bilgisayar kullandınız mı? Kullandıysanız,fikirlerinizi bizlere bildirmenizi rica ederiz.


 

Bu yazımızda sizlere 2016 iş fikirlerinden ilginç iş fikirleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Daha fazla iş fikiri istiyorsanız ilgili kategoriye gelmenizi rica ederiz.
Yorumlar

  1. Sermayesi olupta kafasinda ne iş yapacağını kararlastiramamis olanlara bir teklifim var. Kendim Alanyada telefoncuyum 30 yaşındayım 15 yıldır bu işi yapiyorum dukkanim da var başka bayilere de satış yapıyorum. Sermayenize göre ikinci el telefon satışından aylık 5000 ile 15000 tl kazanma fırsatı sunuyorum. Herhangi bir algi vergisi yok. Başka şehirden gelecek olanlara kalacak yer imkani da veriyorum. Detayli bilgi için arayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir