beylikdüzü escort

Evde Ek İş İmkanı-Eve İş Veren Firmalar(Büyük Kaynak)


Evde iş imkanından faydalanmak mı istiyorsun? Evde geçirdiğin süreyi hem hobi zamanına dönüştürerek evde para kazanmanın yollarını mı arıyorsun? Yahut evlere iş veren firmaları bulmanın zorluğundan mı yakınıyorsun? Cevabın evet ise,sana tüm bu soruların cevabını verebileceğimizi söyleyerek seni mutlu etmenin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Üstelik birde bundan farklı olarak aklınıza takılan diğer sorularından aşağıda cevabını vermek istediğimizi şimdiden belirtelim.Evde ek iş veren firmalara ulaşabileceğin,ve hiç bir yerde yayınlanmamış güncel ve yeni iş fikirlerini de burda bulabileceksiniz.

Şuanda okumakta olduğunuz yazı oldukça uzun bir yazıdır. Bu her ayrıntısını güzelce ve dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu yazıda size sadece “eve boncuk işi veren firmalar“,”mandal işi veren firmalar“,”evlere iş ilanları” gibi şeylere değinmeyeceğiz. Bu yazıda size bunlardan hariç olarak evde nasıl fikir üretebilir ve kendinize özgü işinizi yapabileceğinizin yolları hakkında bahsetmeye çalışacağız. O yüzden lütfen yazıyı sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. Size belki iş veremeyebiliriz,ancak kesinlikle kendinizi geliştirmeniz yönünde fikir verebileceğimizi düşünüyoruz.

Ayrıca aşağıdaki e-posta bültenine adınızı ve e-posta adresinizi yazarak üye olursanız,hem güncel olarak para kazanma yazılarını hemde evde ek iş ilanları yazılarını alırsanız.

Ek olarak,güncellemelerden haberdar olmanız için bir yol daha var,ekrana düşen uyarıya evet diyip izin vererek bilgisayarınız ve mobil cihazınız açık olduğu sürece bizden bildirim alabilirsiniz. Bu bildirimler size erken haberdar olmak için büyük avantaj sağlayacaktır.

[newsletter]

Ayrıca;

İpucu 1:Lütfen yapmaya uygun olduğunuz işleri yorum yaparak bize bildiriniz. “Örn : Eskişehir’de oturuyorum,5 kişilik ekibimle mandal işleri yapabilirim” gibi..

Şuana kadar dediklerimizi uyguladıysanız yavaş yavaş yazımıza geçebiliriz. Peki bu yazıda neler ile karşılaşacağız.

 • Evden iş fikirleri derken tam olarak neyi kastediyoruz?
 • Evde iş yapmak kimler için uygundur?
 • SSS (Sık Sorulan Sorular)
 • Evde çalışarak en fazla ne kadar kazanırım?

Evde iş imkanı tam olarak ne demek?

Aslında insanların kafasındaki yanlış anl aşılmalardan biride bu evde çalışmak konusu,evde çalışmak sadece evde mandal işi yapmak,yahut evde boncuk işi veren firmaları araştırıp bu firmalar aracılığı ile boncuk işi aramak veya bulmak değildir.Tam olarak nedir diye soracak olursanız,gerek internetten para kazanma yötemlerinden gerekse,boncuk ve davetiye yapmak gibi fiziksel işleri yaparak evden gelir elde etme yöntemleridir.Bugün siz evde oturarak herhangi bir iş yerine veya ofise gitmeden kira gibi gelir elde edebiliyorsanız,zaten evde iş imkanlarından yararlanıyorsunuz demektir.Buna istinaden vizyonunuzu geniş tutmanızda fayda var zira,insanların hayatları,-özellikle kadınların-birçok ufak olarak başlayıp sonra yükselen ve iyi gelirler elde eden başarı hikayeleri ile doludur.

Bakmanızda fayda var; (Yeni sekmede açılır)

internetten-para-kazan
internetten-para-kazan

Yukarıdaki görsele tıklamanız halinde sitemizde en çok ilgi gören yazılardan internetten para kazanma yazımıza yönlendirilirsiniz.

Evde iş yapmak kimler için uygundur?

evde-calisma-firsatları
evde-calış

Aslında evde iş yapmak öğrenci,ev hanımı,ev kızı,durumu iyi olmayanlar veya durumu iyi olup vakit geçirmek için çalışmak veya oyalanmak isteyenler tarafından yapılabilir.Kısaca herkes evde iş yapabilir ancak; burda dikkat etmeniz gereken şey şu,eğer gelirinizi yukarı çıkaracak potansiyeliniz var ise,çalışsanız daha iyi şeyler yapabilecekseniz,veya ilerde Türk örf-ve adetleri gereği ev geçiminden sorumlu olacaksınız,size böyle işleri uzun süreliğine tavsiye etmiyoruz.Dönemsel olarak yapılabilir.Ancak bir mesleğe yönelmek ve onun üzerinde başarılı olmak için çalışmak geçici işlerden daha iyidir ve geleceğiniz için daha hayırlıdır.

Nereden evde ek iş bulabilirim?

evde çalışmak
Evde iş imkanlarını nereden bulabilirim

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi evde iş derken kastettiğiniz çok önemli eğer internetten para kazanma yollarından bahsediyorsak,iş imkanı aramanıza gerek yok kendi imkanınızı ortaya çıkarabilirsiniz.Ancak,boncuk ve mandal işi gibi işlerden bahsediyorsak,burda ya mahallenizde ya ilçenizde en azından böyle işlerle uğraşmış bir kişi mevcuttur.Bu tür işler genelde hanımlar veya çocuklar arasında yayılır.Onun haricinde bizde sitemizde güvenebileceğimiz iş verenlere yer vermeye çalışacağız.Eğer bildirim almaya izin verdiyseniz,zaten bunlardan haberiniz olacaktır.

Evde iş yapmak ile ilgili SSS (Sık Sorulan Sorular)

Bu bölüm altında diğer yazılarımız altında kullanıcılarımızdan evde para kazanmak ile ilgili merak ettikleri soruları sizlerle paylaşıp cevap vermeye çalışacağız.

Evde iş yaparken şirket kurmaya gerek var mı?

Evde iş yapmakta olan hanımlar ve beyler tam bir ticari faaliyet içerinde olmadığından ek gelir ile destek amacı güttüğünden şirket kurması gerekmez.

Evde iş yapanlar vergi öder mi?

Bahsettiğimiz şekilde faaliyette olan insanlar,sanayi makinaları kullanmamak ve sabit bir satış dükkanı açmamak kaydıyla vergiden muaftırlar.Ödemezler.

Ayrıca bkz :

İş fikirleri 2017
İş fikirleri kategorimizdeki güncel iş fikirlerini burdan takip edebilirsiniz.Tılayın

Evden kaç para kazanılır?

evde-calisip-para-kazanmak
evde-ne kadar-kazanılır

Bu kesinlikle işten işe ve sizin gayretinize bağlı olarak değişkenlik gösteren bir kavramdır.Ancak şunu bilmenizde fayda var ki,internetten para kazanma yollarını ve tekniklerini kullanırsanız kazancınız başta olmayabilir ve garantisi yoktur.Ancak işin tutması ve oturması durumunda evde para kazanma fikirlerinden daha çok (belkide kat kat)para kazanabilirsiniz.Ancak bu kazanma için özveri ve sabır gereklidir.Onun dışında evde iş imkanlarına değinecek olursak,elinizin emeğine ve hızına bağlı olarak geliriniz yükselebilir ancak ekipleşmediğinizde bu gelirin kat kat artması söz konusu değildir.Ancak sabit ve garantili bir geliriniz olunur.

Yani kısaca özetlemek gerekirse,

İnternetten para kazanma:Süreç uzun-riskli- gelir iyi olabilir

Evde iş imkanları:Hemen gelir-az risk-sabit gelir

Bir yazımızın daha sonuna geldik.Bu yazımızda sizlere evde iş imkanlarının artı ve eksilerini anlatmaya çalıştık.Eğer bunlarla tatmin olmadıysanız aşağıdaki görsele tıklayarak kendi işini kurma yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve fırsatları görebilirsiniz.

ne iş yapabilirim
kendi-işini-yapmak-istiyorum-ancak-ne yapacağımı bilmiyorum diyorsan tıkla

 

NOT : Devamı gelecek,yazıya yorum bırakarak,bildirim alma seçeneğini aktif ederek veya e-posta bültenimize abone olarak yazıdaki gelişmelerden herkesten önce haberdar olursunuz.

 
Yorumlar

 1. Çankırı orta ilcesinde oturuyorum. Sayiboncugu paketleme, davetiye katlama , mandal dizme vb evde is yapmak istiyorum. İlgili firmalara duyrulur.

 2. Evde yemek yapıp bunu internet üzerinden sipariş alarak pazarlamayı düşünüyorum. Bunun için yapmam gerekenler nelerdir ve Bu iş için şirket açmak gerekir mi?

 3. İZMİR karşıyakada oturuyorum,el işlerinde deneyimlerim var…nakış ,dikiş 58 dogumluyum dişarda iş bulmam imkansız.ve iş almak çözüm benim için tşkr

 4. IZMIR DE YAŞIYORUM EVLENMEM IÇIN EK GELIR ŞART HER ISI YAPABILIRIM 3 KISILIK BIR EKIBIZ SIMDIDEN TEŞEKKÜRLER 🙂

 5. İstanbul Sarıyer’de oturuyorum. Kokulu taş, kokulu sabun , mum ve filografi gibi çalışmaları yapıp satıyorum. Bunlarla ilgili ek işlere ihtiyacım var. Yapmış olduğum ürünleri kardeseller ismiyle sosyal ağlarda görebilirsiniz

 6. İstanbul zeytinburnunda oturuyorum 3 kişilik ekibim var evde iş imkanı verilirse çok rahat yapabilirim dönüş yapılısa sevinirim hayırlı günler

 7. Evde ek iş yapmakla beraber mahallemdeki kadınlarlada ekip kurup iş dağıtmak istiyorum istanbul sancaktepede oturuyorum ilgilenmenizi rica ediyorum

 8. Merhaba, ACİL ek iş ihtiyacım olduğundan, evde paketleme (kutu, boncuk vs.), davetiye katlama, bebek şekeri gibi işler yapmak istiyorum. İstanbul Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Kalabalık bir aileyiz. Hızlı ve sorunsuz çalışma yapacağımızdan emin olabilirsiniz. En hızlı şekilde geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. Olumlu olduğu taktirde hemen işi alabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

 9. Evde her türlú paketleme işini kalabalık ekiple yapmaya gönüllüyüz. Acil böyle bi ise ihtiyacım var dönüş yapmanızı bekliyoru

 10. ACİL EK İŞ.. Merhaba, Ayağımdaki rahatsızlığım sebebiyle evden çalışmak zorundayım. Acil işe ihtiyacım var. Evde boncuk, mandal, sayı fasulyesi vs. paketleme, kutu, davetiye katlama, mandal, makas, kalem montajı veya paketleme gibi işler yapmak istiyorum. İstanbul Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Kalabalık bir aileyiz. 4 kişi full çalışabilir durumdayız. Hızlı ve sorunsuz çalışma yapacağımızdan emin olabilirsiniz. En hızlı şekilde geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. Olumlu olduğu taktirde hemen işi alabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler..

 11. 21 yaşındayım elim çok becerikli ve hızlıdır bebeğimin ihtiyaçları için acil davetiye kına kesesi paketleme işi alırım daha önce yaptım.
  irtibat numaram 0542 214 5015

 12. İstanbul Büyükçekmece’de 4 kişilik ekibimle evden çalışmak istiyoruz. Verilen işi belirtilen tarihte teslim ederiz.

 13. Evde her türlü paketleme işini yapmak istiyorum çanakkale nin Biga ilçesinde yaşıyorum elim hızlıdır yardimci olursaniz sevinirim

 14. Merhaba İstanbul Maltepe de oturuyorum ACİL İŞE İHTİYACIM VAR evde paketleme veya montaj işi yapmak istiyorum lütfen en kısa zamanda döner misiniz?

 15. İstanbul Küçükçekmece de yaşıyorum evde bütün işleri yapabilirim katalog hariç lütfen yardımcı olur musunuz?

 16. Merhaba ankara mamakta oturmaktayim evde ek iş istiyoruz 2 arkadaşız mandal davetiye katlama paketleme işleri istiyoruz umarım geri dönersiniz teşekkürler

 17. Çocuğumu krese göndermek istiyorum oda çok istekli evde eşimle yapabileceğimiz işler arıyoruz paketleme gibi dönüş olursa çok mutlu olur şimdiden tesekkurler

 18. Merhaba,
  Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim.Her türlü paketleme, katlama ve montaj işlerini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak bu işi yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi günler dilerim.

 19. MERSİN TARSUS İLÇESİNDE OTURUYORUM. 12 kişilik ekibimiz var. Hızlı ve sorunsuz bir sekilde iş yapabilir durumdayız. İletişime geçilmesini bekliyoru.

 20. Merhaba,

  Hizli ve verimli calismaya alisik oldugum icin bu ise cok müsait oldugumu düsünüyorum. Ankarada ikamet ediyorum.

  Melek Biyik

 21. Becerikliyiz ve el çabukluğumuz var. Her türlü paketleme etiketleme süsleme keseleme işini yapabiliriz. Dört kişi birlikte çalışıyoruz. Antalyada yaşıyoruz.

 22. 2-3 kişilik bir arkadaş grubuyuz lüleburgazda yaşıyoruz. Evde düğme paketleme, cetvel paketleme, karanfil veya kına paketleme, sayı fasulyesi paketleme gibi işleri itinayla yaparız. İstenilen tarihtede teslim edileceğinden iüpheniz olmasın.

  1. Ankara mamakta oturuyorum paketleme davetiye nikah sekeri sabun isleri gibi hersey yapabilirim lutfen bilginize

 23. Merhaba. İstanbul Mecidiyekoyde oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 24. Balikesir burhaniye deyim paketleme isi yapmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 25. Ew hanimiyim konya. Ise ihtiyacm war uzun zamandr bekliyorm elim her ise yatkindr titizlikle yaparm . Lutfen bana yardmci olurmsnz

 26. İzmir,Kemalpaşa’da oturuyorum. 3 kişilik ekibimle kürdan paketleme,mandal,plastik bardak paketleme,kına paketleme,süs eşyası işleri yapabiliriz.

 27. Ek is imkani yuksek gelir turktelekom is ortaklığı abone basina prim alabilecegin is komşuna arkadasina akrabana onerebilirsin mesaj atin dönüş yapilacak turkiyenin her yerinden ulaşabilirsiniz dönüş sağlanacaktır bu ise girerken para yatırmak zorunda değilsin sadece parani kazanacaksın y****ik@hotmail.com mail at detaylar için

 28. Merhaba,ek gelire ihtiyacım var.
  Öğrenciyim. Konyada yaşıyorum. 22 yaşındayım ve üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. Evde paketleme, katlama işlerini yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 29. Merhaba.Ben evden iş yapmak istiyorum.
  En büyük hedefim ise internet üzerinden çalışmak. pek çok hobim var ve en çok öne çıkan ise kil vb. ile tasarlayıp , yaptığım obje ve takılaar. Kafam bu konu da çok karışık. Çünkü internet üzerinden satış yapabilmem için fatura kesmem gerekiyor. Bu şartı şu an için gerçekleştiremiyorum. Daha çok butik çalışmalar yapıyorum. Ancak arzu eden olursa çoğaltma yapmayı düşünüyorum. Nasıl ve ne yapmam gerektiği konusunda kafam çok karıştı. Aslında çok fazla malzeme araştırıyor ve deniyorum. Bunun sonucu olarak kullandığım malzemeleri satan malzemeciler ile çalışmak da cazip geliyor. Nasıl?
  Örneğin sattıkları malzeme ile alakalı fikir ve çalışmalarımı ilgilenen kişiler ile blog üzerinden paylaşabilirim.., Karşılığında ürünlere yönlendirip satan mağza veya markalardan kazanç sağlayabilirim diye aklıma geldi ancak.Nasıl ve hangi sıra ya da prosödürü izlemeliyim bilemedim. Şu karışıklığa bir ışık tutarsanız çok sevinirim.Bir blog yartmalımıyım. Yoksa bu kişilerin web sitelerine nasıl dahil olabilirim?

  1. Aydın didimde oturuyorum 2 kisiyiz evdeyiz ve çok boş vaktimiz var ve vereceginiz isi yetistiririz kardeslerimizde var kolaylikla bitiririz paketleme susleme isi yapariz geri dönüs yapiniz lütfen iyi günler

 30. Merhaba.İstanbul bağcılarda oturuyorum.evde paketleme ve bu tür işler yapmak istiyorum.bu işe çok ihtiyacım var.

 31. Pendik kaynarcada oturuyoruz.3 kisilik bir ekibimiz var.Tum paketleme islerini yapabiliriz.Geri donus yaparsaniz seviniriz..

 32. evde yapılabilecek bir çok işi yaptım nikah şekeri mum vb gibi tekrar başlamak istiyorum tardımcı olursanız sevinirim

 33. Merhaba İstanbul’da yaşıyorum öğrenciyim çok fazla boş vaktim var.Evde iş imkanına sahip olmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim,iyi çalışmalar dilerim.

 34. konya seydişehirde oturuyorum ögrenciyim 4 kısılık ekıbım var cakmak doldurma vb. işleri alabılıriz .

 35. izmir karabaglarda oturuyorum hem aıle butcesıne katkıda bulunmak hemde cocugumun okul masrafını karsılamak ıcın evımd yapabılecegım ek ıse ıhtıyacım var gerı donus yaparsanız sevınırım

 36. Pendikte oturuyorum eşimle her türlü paketleme işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım gerekirse grupta ayarlayabilirim çok zor durumdayız BİLAĹ BEY çok sitelere yorum bırakıyorum olmuyor ALLAH RIZASI için elimizde olan bir şey varsa bana yardımcı olurmusunuz gerçekten çok zor durumdayım borçlarımdan dolayı umut etmekten yoruldum YALVARIYORUM size bana yardım edin gerçekten eşimle çok caresizim

 37. istanbul maltepede oturuyorum evde ek iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

 38. evde her işi yapabilirim.priz montajı,mandal,poset paketleme,tesbih,boncuk dizme, vb. 5 kişilik ekibim var.0552 202 ** ** mersinde ikamet ediyorum.

 39. Merhaba, İstanbul’da yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim, endüstri mühendisliği. Evde paketleme işleri, yazı ve makale işleri yapmak istiyorum. Bu konuda tecrübe sahibiyim. İletişime geçerseniz sevinirim.
  uylasgamze@gmail.com

 40. Merhaba, Ankara/Sincan’da oturuyorum.3 Kişilik bir ekibiz.Paketleme, boncuk, ufak montaj işleri yapabiliriz.İlgilenirseniz mail adresimden ulaşabilirsiniz.

 41. Merhaba izmir gaziemirde oturuyorum 2 kucuk cocugum oldugu icin evde yapabilecegim mandal yada poset isi istiyorum isleri kendim alip kendimde teslim edebilirim gerekirse ayrica 3 kisilik ekipte kurabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 42. Merhabalar
  Evlere iş alan,esnek koşullara uyum sağlayan ve zamanında teslim ilkesiyle çalışan profesyonel bir ekibimiz var.Ekibimiz evde iş yaparak ekonomiye katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarından oluşmaktadır.Esenler ,Bağcılar bölgesi için hertürlü paketleme,ambalaj vb.işleri için iletişime geçebilirsiniz.Aynı bölgeler için yemek hizmetimiz de mevcuttur.

 43. herkes gibi bU işe çok ihtiyacım var kendim için değil tedaviye ihtiyacı olan evladım için… eskiden avize örme ve başka işlerde yapmıştım..her türlü işe elim yatkındır kendime güveniyorum…Umarım bana geri dönersiniz..

 44. Merhaba Bilal Bey.
  Ben Turkmenistanlıyım. Ismim Özgür
  Türkmenistan daha yeni üretim işlerine girmeye başlayan
  bir ülke. Çok şevler daha yapılması gerekiyor buralarda. Ben hayvancılık işlerine
  başlamak istiyorum. Buradaki şartlara göre et, süt ürünlerine çok ihtiyacı olan bir ülke. Sabırlıyım gerekirse yavaş yavaştan olsun farketmez.
  1. Türkmenistan sıcak bir ülke yazın, kışın da soguk
  2. Yem olarak ekin alanlarımız çok geniş.
  Başka ne gibi şartlar anlatmam gerekiyorsa buranın kriterlerini yazabilirim.
  Bu konuda ne oneriyorsunuz

 45. ümraniyede oturuyoruz iki üniversite öğrencisiyiz paket katlama mandal gibi işler arıyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 46. Bolu’da yaşıyorum ev hanımıyım ev ihtiyaçlarına katkıda bulunmak istediğim için iş arıyorum.
  *****@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 47. iyi günler istanbul esenler yüzyıl da oturuyorum 4 kişilik ekipim var her türlü paketleme işi yapa biliriz acil dönüş yapın lütfen

 48. Esra Aslan evde yapabilecegim is ariyorum paketleme tesbih boncuk her türlü isi yaparim almanya tercümalik bile yapabilirim 28 yil almanyada hilamet ettim iki senedir istanbul nagcilarda hilamet ediyprum

 49. evliyim ve bir çocuğum var.bu yüzden dışarıda çalışamıyorum ve işe ihtiyacım var. her türlü paketleme ve el işi ile ilgili işleri rahatlıkla yapabilirim ve hızlı teslim edebilirim. umarım dönüş yaparsınız şimdiden teşekkür ederim.

 50. ek ise cok ihtiyacim var paketleme ish olabilir tam olarak takim halimde 4 kisiyiz bu ise cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz lutfenn.

 51. 4 kişilik ekibimle evde iş yapmak istiyoruz. El sanatları, paketleme gibi işlerde el yatkınlığımız vardır. İletişime geçerseniz çok sevinirim. Istanbul/Gaziosmanpaşa

 52. Şanlıurfa merkezde ikamet ediyorum El sanatları paketleme işlerinde el becerimiz bulunmaktadır.2 kişilik ekibim mevcuttur

 53. Mrb biz 3 bayan bu isi yapmak istiyoruz.Paketleme,mandal isi,etiket takma gibi buna benzer isler yapmaya haziriz.Ulasirsaniz seviniriz.Antalya/larag

 54. MERHABA BU IS BİZE UYGUN 🙂 EKİBİM KALABALIK TESLIM TARIHINDNE ÖNCE TESLİM EDEBLİRİZ İSTANBUL ŞİSLİ BÖLGESİNDE IKAMET EDİYORUM

 55. Ankara polatli da ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum 2 kişiyiz olumlu veya olumsuz dönüşümünuzu bekliyorum

 56. Merhaba evde ek iş olarak evde kutu katlama nikah ve mevlut şekeri paketleme kına süsü vs yapabilirim.
  dönüş yaparsanız sevinirim.

 57. merhaba.istanbul avcılarda oturuyorum.evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var.ilgilenir ve yardımcı olursanız sevinirim.saygılar…

 58. Büyük bir ekibim var bu iş bize çok lazım paketleme katlama vb. işler öncelikli tercihimizdir.en kısa zamanda ilgilenirseniz tşk. ederiz

 59. merhaba ;
  evlere ek iş veriyoruz.
  ek iş isteyen öğrenciler ve ev hanımları gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ek iş verilecektir.sınırlı sayıda kişilere verilecektir.şartlar mailde detaylı bilgi verilecektir.şartlara uyan kişilere ek iş verilecektir.
  iletişim: devi***@hotmail.com
  iyi günler

 60. Ben vanda oturuyorum yazma patik mandal nikah şekeri yapabilirim yardımcı olsanız çok sevinirim çok ihtiyacım var teşekkürler

 61. Istanbulda oturuyorum 3 kişilik ekibimle evde mandal, kiprit,cetvel,boncuk,çerez,iğne,sabun,lastiktoka,teltoka,paketleme yaparız

 62. Eşim ve ben işsiziz. Evde iş yaparak para kazanmak istiyoruz. Tekirdag merkezde oturuyoruz. Evde boncuk kına vb paketleme işlerini yapmaya hazırız. İkimiz calisacagiz elimiz hızlıdır pratikdir. Toka mantar çorap poşet vb her türlü işi yapmak istiyoruz. İkimizin işsiz kalması durumunu ne olur göz önünde bulundurun. İşe çok ihtiyacimiz var. Canla başla çalışırız çalışkan insanlarız zaten. Acil dönüş olursa çok seviniriz. İlgilenen herkeze çok teşekkür ederiz.

 63. İstanbulda oturuyorum. Üniversiteye gideceğim için paraya ihtiyacım var. 2 kişilik ekibim ile her türlü işte çok güzel şeyler başarabiliriz. Acil geri dönüş bekliyorum

 64. Aydın didimde oturuyorum 2 kisiyiz mandal paketleme boncuk işi pipet paketleme ve benzeri işleri yapabiliriz ögrenciyiz evde boş vaktimiz çok ve paraya ihtiyacımız var durumumuz iyi değil lütfen yardımcı olunuz böle işlere gercekten ihtiyacımız var hem aileme yardımcı olmak hem de kendi masraflarımı karşılamam gerek lütfen dönüş yapınız

 65. Istanbul eyupsultanda oturuyorum 10 kisilik bir ekibim var daha önce ip isi, telefon kilif işi, mum ile canta ve esofmanlara takilan aparatlari yaptik, gelinlik icin boncuk isleme yani iyi bir ekibim var her türlü işden anliyoruz 2 yillik bir grubum var su an boşuz guzel ve kaliteli işler yapabiliriz ilgilenen firma sahipleri ya da iş yaotirmak isteyenler dönüş yapabilir

 66. İstanbul Eyüp Sultan’da ikamet ediyorum öğrenciyim kendime harçlık yapmak için evde iş yapmak istiyorum. Daha önce de bu tarz işler yaptim ve elim yatkin ve hızlıdır.

 67. İstanbul Ümraniye dudulluda oturuyorum.Yakin yerlerden evde paketleme vb. îş alarak calismak istiyorum.Ekibim ben ve esim olacaktir.İşleri istenilen uygun zamanda ve saattte teslim ederim.Bilginize… cep:0535 3** ** **

 68. İstanbul Kartal’da oturuyorum. Endüstri mühendisiyim ve işsizim. 5 yaşımdan beri bilgisayarla iç içeyim. Gerek excel ve wordde yapılacak, yazılacak işler, gerekse bilgisayar toplama, format atma konularına vakıfım. Yapılacak işe göre ekibimi kurabilirim. Dürüst, dikkatli, saygılıyım. Evde boş durmayıp çalışmak istiyorum. İlgilenenlerin dikkatine..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir