beylikdüzü escort

Erkan Usta Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Bu yazımızda sizlere çiğköfte bayiliği veren firmalardan erkan usta çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedelinden bahsedeceğiz.

Erkan Usta Çiğköfte Bayiliği Hakkında

Erkan Usta ilk bayisini Eskişehir de açmıştır. 2007 yılından beri geleneksel çiğköfte tadına sadık kalarak çiğköfteyi tanıtma amacı ile bayilikler vermektedir. Firma ilkeleri hizmet vermeye başladığı günden itibaren müşterilerin memnuniyeti için titiz ve hijyenik çalışmaktadır. Çiğköfte üretimin de gerekli olan tüm belgeleri mevcuttur. Çünkü ilk politikası insan sağlığını göz önünde bırakarak insan sağlığına birinci önceliği sağlamaktır. Çiğköfte yapımında kullanılan bulgur, salça ve baharatlar vs. en kaliteli ürün veren yerli firmalarından temin edinilmektedir Çiğköfte yapımında birçok farklı tat ve lezzet verici tam kaynağından temin edilen bahara tlar kullanılmaktadır.. Erkan Usta Çiğköfte halkımızın damak tadına uygun olarak, yurt genelinde altmışı aşkın şubesi hizmet vermektedir.

Neden Erkan Usta Çiğköfte Bayiliğini Almalıyım:

Erkan Usta Çiğköfte sektöründe en kaliteli ürünleri sunan firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İsim yapmış ve satış potansiyeli yüksek bir firmanın bayiliğini almak kafanızdaki soru işaretlerini yok etmekte yardımcı olacaktır. Çiğköfte içerik çeşitliliği ,damak t adına uygunluk, hijyen gibi sebeplerle her yerden alınması tavsiye edilmeyen bir üründür. Erkan Usta Çiğköfte müşterilerine bu güveni vermiştir. Bu sayede bayiliği alan üyeler belli bir müşteri potansiyeli ile işe başlamaktadırlar. Bu imkan bayiler için hazır müşteri anlamındadır. Yatırımcı isterse kendisine anahtar teslim dükkan teslim edilmektedir. Bu teslim süresi oldukça kısadır. Bu da yetmez diyerek açılışa özel hediyeler verilir ki bu hediye ile bayiler masraflarını karşılayabilmektedir. Sürekli eğitim ve yardım desteği imkanı bayiliklere sunulmaktadır. Bayilere sadece belirtilen kurallara uymak ve kazanç sağlamak kalmaktadır.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Erkan Usta Çiğköfte bayilerinin firmanın eğitimlerde verdiği kurallara uygun hizmet vermeleri oldukça önemlidir. Bu işi yapılabilmesi için sağlık veya yasal herhangi bir engelin bulunmaması gerekmektedir. Tüm hijyen kurallarına uyulması gerekmektedir. İnternet sayfamızda yer alan formun doldurmanız halinde franchising yetkililerince aranmanız sağlanacaktır. Bu arama ile tarafınıza gerekli bilgilendirme de yapılacaktır.

Bayilik Bedeli Ne Kadardır?

Erkan Usta Çiğköfte bayiliğini alabilmek için 5.000-15.000 arası bir sermaye yeterlidir. Bu tutar işin yapılması planlanan dükkanın ne kadar genişlikte olduğu veya ne kadar değişiklik gerektirdiği gibi etkenlere göre farklılık gösterebilmektedir.

çiğköfte
Tüm çiğköfte bayiliği veren firmalar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir