beylikdüzü escort

En İyi 10 Çin Alışveriş Sitesi


Çin alışveriş sitelerinden daha önce alışveriş yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız bu içeriğimizi okuduktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Çin alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişlerle bir çok ürünü piyasanın neredeyse yarı fiyatına almanız mümkün. Peki nasıl mı? Evinizdeki ya da iş yerinizdeki bilgisayar başından çok rahat ve kısa bir zaman içerisinde sipariş verebilir ve ürünün size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

 

AliExpress

Çin’in en büyük alışveriş sitesi olan AliExpress’te hemen hemen aradığınız tüm ürünleri toptan ve perakende olarak bulabilirsiniz. Ayrıca AliExpress türkçe dil desteği ile alışverişinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

 

Miniinthebox

Miniinthebox, AliExpress kadar olmasa da en az onun kadar büyük ve fırsatlarla dolu bir alışveriş sitesi. Miniinthebox’ı takip ederek fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

 

DX

DX.com eskisi kadar popüler olmasa da şu zamanda da oldukça talep gören bir alışveriş sitesi. Özellikle ülkemizde kullanıcı sayısı çok fazla. Ayrıca $1 kategorisinde birbirinden güzel fırsatlarla dolu ürünler sizi bekliyor.

 

Rotita

Eğer elbise arıyorsanız rotita.com bu konuda sizin için doğru adres. Rotita.com’da elbiseler uygun fiyatları ile sizi bekliyor.

 

DHgate

Dhgate.com, toptan ürünler konusunda oldukça iyi olsa da ödeme yöntemleri biraz zayıf. Toptan alışveriş yapmak istiyorsanız, ödeme yöntemlerini gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Strawberrynet

Strawberrynet.com, parfümeri konusunda tavsiye edebileceğimiz bir alışveriş sitesi. Strawberrynet.com adresinden alacağınız parfümler gümrükte probleme neden olabiliyor. Alışveriş yaparken bunu göze almalısınız.

 

Play Asia

Play-asia.com’da oyun ve oyunlara yönelik tüm ürünleri bulabilirsiniz. Olduça geniş bir oyun ürünleri yelpazesi olan play-asia.com oyunseverler için oldukça güzel bir alışveriş sitesi.

 

Hobbyking

Hobbyking.com, drone sahibi olanlar için oldukça faydalı bir alışveriş sitesi. Drone’lar haricinde bir çok elektronik ürün de burada sizleri bekliyor.

TVC-Mall

Tvc-mall.com, kameralar ve kamera ekipmanları ile ilgili kullanıcılarına hizmet veren bir alışveriş sitesi. Kamera ve kamera ekipmanları tedarik etmek istiyorsanız tvc-mall.com adresine göz atabilirsiniz.

 

BuySku

Buysku.com, Apple ürünlerine yönelik kullanıcılarına hizmet veren bir alışveriş sitesi. Apple ürünleri kullanıcıysanız bu siteye bakmanızı tavsiye ederiz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir