beylikdüzü escort

Düşük Sermayeli İş Fikirleri #1


Bir zamandır bloğumuza yazı yazamıyorduk.Ancak bu yazı ile birlikte sizlerle buluşmaya devam ediyoruz.Sermayesiz iş fikirlerinden sonra biraz da düşük sermayeli yapabileceğiniz işlere değinmek istiyoruz.

Gerek internetten para kazanma yolunu izleyin gerekse gerçek ortamda bulunan işler yapın düşük sermayeli para kazanmanız her zaman mümkün bu yazımızda sizlere 3 adet düşük sermayeli iş fikri vereceğiz..

Lafı fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım.

 

langirt
Langirt makinası işletmeciliği ile iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Langıt makinesi işletmeciliği

Piyasadaki en popüler düşük sermayeli iş fikirlerinden biridir.Genelde 1500-2500 TL arası bir yatırım karşılığında bir langırt masası temin edersiniz ve Playstation kafe,internet kafe,dershane gibi toplu yerlere gidip işletme sahipleri ile makinanın işletmelerinde durmaları karşılığında belli bir % (yüzde)komisyon verirsiniz.Genelde %50 civarı olur.Yatırdığınız 2500TL civarındaki rakamı aylık genelde 250-400 arası bir rakam olarak geri alırsınız tabiki büyük potansiyeli olan yerlere koymanız halinde aylık çok daha fazla kâr elde edebilirsiniz.Bu birazda sizin becerinize kalmış olan bir iştir.Makine parasını amorti ettikten sonra kâr ettiğinizi hissedeceksiniz ve o langırt makinesi size bir gayrimenkul gibi sürekli gelir getirmeye başlayacak.

Kendinize ait langırt makinesi koyabilecek bir işletmeniz var ise,ciddi paralar kazanabilirsiniz.

misir1
Bardakta mısır iş fikri ile düşük sermaye ile gelir elde edebilirsiniz.

 

Bardakta mısır işi
Her köşe başında en az bir tane bardakta mısır satan dükkan veya seyyar esnaf görebilirsiniz.Böyle bir yoğunluk bile bir girişimciye fikir vermeye yetiyor.Genel olarak 600-1500TL arası bir masrafla başlayabileceğinz bardakta mısır iş fikrinin size geri dönüşümü ve bıraktığı kâr oranı ise yaklaşık %100 civarında tek başına herhangi bir tezgah açmanıza gerek yok herhangi bir konuda faal olan bir dükkanınız yada ticarethaneniz var ise sizde bardakta mısır bayiliği alabilir ve derhal işe başlayabilirsiniz.

Bardakta mısır bayiliği bulmakta zorlanıyorsanız yorum yazarak bize danışabilirsiniz.

Boks
Boks Makinası gibi jeton ile çalışan makinalarla iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Diğer jetonlu otomat iş fikirleri
Aynen yukarıda belirttiğimiz langırt makinesi iş fikriyle çok benzeyen hatta aynı iş modelinde olan bir farklı iş fikridir.Langırt makinesinin yanında sakız ve oyuncak veren makineler bulunmaktadır.Bunları yine langırt makinesi gibi otomatlardır..Bu tür işler için yer seçimi çok önemlidir.

Düşük sermayeli ne yapabilirim konusunda yazmış olduğumuz makalenin sonuna geldik..

Bundan sonraki yazılarda görüşmek üzere..

Diğer az sermayeli iş fikirleri için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Merhabalar;
    AVM için bardakta mısır satışı yapmak gayesiyle kosgeb’e eşim için başvuracağım. Eğer ki destek olunursa kredi cekme külfedinden kurtulmuş olacağız. Bayilik hakkında birkaç yabancı firmaya eposta gonderdim yaklasık 1 hafta once. Fakat hala bir dönüş gerçekleşmedi. konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkür ederim.

    1. Oğuz bey merhaba,

      Öncelikle yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Tam olarak merak ettiğiniz konuyu belirtirseniz,size yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyarız. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir