beylikdüzü escort

Dikiş Yaparak Para Kazanmak | Evde İş Fikirleri (GÜNCEL)


Herkese merhaba, yeni iş fikirlerimizle beraberiz.. Bu yazımızda sizlere dikiş yaparak para kazanma konusunu anlatacağız..

Evde Dikiş İşi Yapmak

Yaratıcı iş fikirleri için bir masanın başına geçmek, sayısız diploma ya da sertifika sahibi olmak ya da yüklü bir sermayeye ihtiyaç duymak gerekmiyor. Herkes tarafsız bir göz ile kendini sorgulayıp hangi konularda yetenekli olduğunun farkına varır ise pekala evinin konforunda kendi işinin patronu olup ev bütçesine katkı sağlayabilir. Özellikle ev kadınları eğitimden yoksun olmaları ya da ev işlerinin kendilerine zaman bırakmamasını bahane göstererek kurban rolüne yatkın olabilirler. Ancak dikiş dikmeyi bilen her ev kadını bu yeteneğini kolayca bir işe çevirebilmektedir. Sayısız örneklerini internette de bulabileceğiniz bu tarz işler için doğru bağlantılar kurmak yeterli gelecektir.

Kendi İşinizin Patronu Olun

İş fikirleri 2016 listesine göz gezdirdiğinizde pek çok yaratıcı iş imkanı olduğunu göreceksiniz. Evde dikiş dikme de bu imkanların arasında bulunuyor. Bu konuda sipariş alabileceğiniz sayısız firma olduğunu hatırlatalım. Bu sayede giysi dikiminden aksesuara, bez torba ya da önlük gibi işlevsel ürünlerden parça başı fiyatlandırma yapılan tekstil ürünlerine kadar sayısız alanda hünerlerinizi sergileyebilmeniz mümkün.

Dikiş Ustası Arayan Firmalar

Atölye ve fabrika gibi çalışma ortamlarına gitmek zorunda kalmadan evinizde kendi ekipmanınızla dikiş işi yapabilmeniz için bu tarz elemanlar arayan sayısız firma bulunuyor. Ek iş fikirleri ile ilgili bu isimlere internet ve gazete ilanlarından rahatlıkla ulaşabilir ve becerilerinizi ve bu iş için ayırdığınız süre gibi detayları bildirerek işe başlayabilirsiniz. Firmalar genelde sabit mekanlarına yakın bölgelerdeki kişiler ile çalışma eğilimindedirler. O yüzden arama kriterlerinizi bulunduğunuz bölge ile daraltabilirsiniz. Ancak bazı büyük firmalar ürünlerin teslim edilmesi ve alınmasını kargo aracılığı ile de gerçekleştirdikleri için mekansal sorun çıkarmazlar. İlanlarında bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Aile Bütçesine Katkı

Dikiş dikerek para kazanmak oldukça karlı bir iş olabilir. Sipariş veren firmalar bazen yapılan parça başına ödeme yaparlarken bazıları sabit bir aylık üzerinden de çalışabilirler. İş başvurusu esnasında firmanın size sunduğu olanaklar ile kendi beklentilerini ve yapabileceklerinizi net bir şekilde belirtmeyi ihmal etmeyin. Çünkü sabit bir ödeme yapan firmalar da sizde ay içinde belirli miktarda bir ürün teslimi garantisi isteyeceklerdir.

Ek Olarak : Eğer evde dikiş işi yapmak istiyor ancak işveren bulamıyorsanız,yazının altına yorum yapınız. Böylece eve iş vermek isteyen insanlar sizi görebilir..

Daha fazla iş fikirleri için bizi takip etmeyi unutmayınız..
Yorumlar

  1. Evde dikiş isi veren firmalar ariyorum herturlu is siparisi alabilirim de dikebilirmde 05530241250

  2. ankara basıbevlerinde olan dikiş atölyemizde kişi özel kıyafet dikebilen bayan elemanlar arayın ayrıntıları konuşalım 05424317087

  3. merhabalar ben ist.uturuyorum evimde 3.sanayi makinesiyle her tür dikiş tadilat işleri yapıyorum .firmalara numuneleri modelleri küçük etaplı seri dikişleriniz itina ile dikilr.tel.5442457698

  4. istanbul bahçelievlerde oturuyorum 17 yıldır bu işi yapıyorum temiz ve seri iş dikerim sadece singer işi istiyorum tel 0531 649 ****

  5. Herkeze hayırlı işler Kocaeli Gölcük’te FORD OTOSAN fabrikası civarında ikamet etmekteyim 4ip overlok ve düz dikiş sanayi tipi makinelerimizvar dışarı seri üretim iş yapıyoruz 0530 4** ****

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir