beylikdüzü escort

Çanta Yaparak Para Kazanmak | Evde İş Fikirleri (GÜNCEL)


Arkadaşlar merhaba,bu yazımızda sizlere evde iş fikirlerinden çanta yapımı ve bu çantalardan nasıl para kazanacağınızı göstereceğiz. Hemen yazımıza geçelim

Evde Çanta Yapım İşi

Son zamanların en çok sık karşılaştığımız işlerden birisi ev ortamında temin edilmiş olan işlerdir. Genellikle bu işleri ev hanımlarının tercih etmektedir. Ev ortamındaki tek düze yaşamın vermiş olduğu stresi kendi el becerilerini kullanarak atma düşüncesindedirler. Böylelikle ev ekonomisine de katlı sağlamaktadırlar. Bayanlar hem ekonomiye destek olmak hem de ev ortamının sıkıcılığından kurtulmak için iş fikirleri ortaya çıkartmaya çalışmaktadırlar. 

İş Fikri

Ev ortamında birbirinden havalı çantalar üretebilirsiniz. Az maliyetli ve el becerinize dayanan bu iş zamanla oldukça büyük kazançlar sağlamaktadır. Evde çanta yapımı işi ile yaratıcılığınızı tatmin ederken birçok müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz. Bunun en başlıca sebebi ise kadınların ayakkabı ve çanta düşkünlükleridir. Özellikle el yapımı çantalara meraklı olan birçok bayan var. Ama eminim ki kafanızda soru işaretleri oluşmaktadır. Bu sorulara birlikte yanıt vermeye ne dersiniz?

 Nereden İş Alabilirim?

En önemli soru bu olsa gerek… Bir işe başlamadan nereden ve nasıl iş alınacağına dair bilgiler isteriz. İş fikirleri 2016 yılında daha fazla kitleye hitap edecektir. Sizlerden birisi de neden bu hitap edenlerin arasında olmasın. Öncelikle bir işe başlamadan karar vermeniz ve azimli olmanız gerekmektedir. Yaptığınız çantaları satmak mı istiyorsunuz? Bunun birçok yolu var. Tanıdığınız veya tanımadığınız birçok mağazaya giderek yaptığınız modelleri gösterebilirsiniz. Numune bırakabilir ve geri dönüş yapmaları konusunda bilgilendirebilirsiniz. Online sitelerden veya sosyal paylaşım sitelerinden kendinize ait bir dükkân açabilir veya site kurabilirsiniz. Buradan yapmış olduğunuz çantaların resimlerini çekerek paylaşabilir ve dünyanın görmesini sağlayabilirsiniz. Ya da belli dönemlerde el sanatı sergileri yapılmaktadır. Bu sergilerde çantalarınızı satışa sunabilirsiniz. 

Ne Kadar Kazanırım?     

Satmayı düşündüğünüz çantalarınızın değerini siz belirlersiniz. Maliyetinin üzerine koyacağınız küçük karlarla işe başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak yüksek kazançları hiçbir işte elde edemezsiniz. Ama çantanızın sunumuna ek iş fikirleri sağlayarak kazancınızı yükseltebilirsiniz. Sunum yaptığınız çantadan daha önemlidir. Müşteriye özellikle internet ortamında yapacağınız satışlarda görselliğine ve tanıtımına çok dikkat etmelisiniz. Bu tip ayrıntılar çantalarınızın satışını arttıracaktır. Kendi işinizin patronu olmaya hazır mısınız?

Ek Olarak : Eğer evde çanta işi yapmak istiyor ancak işveren bulamıyorsanız,yazının altına yorum yapınız. Böylece eve iş vermek isteyen insanlar sizi görebilir..
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir