beylikdüzü escort

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli


Değerli takipçilerimiz hepinize merhaba,

Çiğköfte bayiliği veren firmaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle çiğköfte ve çiğköfte bayiliği denince ilk akla gelen firmalardan Arsamiea Çiğköfte bayilik şartları ve franchise bedeli hakkında bilgiler vereceğiz. Arsamiea Çiğköfte’nin en büyük özelliği henüz çiğköfte bayilik verme yaygın değilken bu işe başlamış olmaları ve çiğköfte bayiliği konusunda öncü olmalarıdır. Tabiki bu öncülük ve yürüttüğü politikalar onlara haklı şöhreti getirmiş ve sektördeki bugün ki yerlerine gelmelerini sağlamışlardır..  Bütün bu girizgâhtan sonra size firmanın hakkında bilgiler ve tarihçesini anlatan kısımlara geçebiliriz.

çiğköfte bayiliği
Arsamiea çiğköfte hakkında

Arsamiea Çiğköfte Hakkında

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Arsamiea çiğköfte  çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında ilklerden. Firmanın macerası 1990 yılında başlıyor ve günümüzde yüzlerce şubesi olan bir franchising zinciri haline geliyor. Çiğköfte,lavaş ve acı sos üretimlerini sağlık koşullarına uygun şekilde gerçekleştiren firmanın günümüzde 400 şubesi ve 70 civarı çalışanı bulunuyor. Hemen hemen Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren firmanın bir de ideali var : 2017’de 1000 mağazaya ulaşmak..

Misyon

Hakkında edindiğimiz bilgilere göre firmanın misyonu ; hijyen ve kalite şartlarından ödün vermeden sürekli şekilde büyüyerek Türkiye’nin en büyük çiğköfte şirketi olmak.

Vizyon

Firma lezzetli çiğköftesini farklı yerlerde tüketicilerin beğenisine sunarak büyümeyi hedefliyor. Bunuın için de yukarda bahsettiğimiz 2017 yılında 1000 şube hedefleri mevcut.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Arsemiea Çiğköfte firmasından bayilik almak için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firma ile telefonda ön görüşme yaptıktan sonra arsemiea franchising ekibi sizlerle dükkan açacağınız bölgede çalışmalar yapmaktadır. Mekan seçiminde 20m² ve 60m² arasında bir yer bakmanız önerilir. Arsemiea Çiğköfte firmasından alacağınız bayilik ile ortalama 10.000 TL – 15.000 TL civarında dükkan açabilirsiniz. Bunlarında dışında yeterli sayıda işe uygun personel çalıştırmak gibi Arsemiea Çiğköfte firmasının bayilik standartlarına uygun hareket etmeniz gerekmektedir.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle firmanın websitesi üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Kısa bir zaman içerisinde firma yetkilileri sizinle irtibata geçecektir. Yapılacak görüşmeler sonucunda bayilik kurmaya gidecek yolda yetkililer sizi yönlendirecektir.

Arsamiea Çiğköfte İletişim Bilgileri

Adres: Uğurmumcu Mah. 2271. Sok. No:12/A Sultangazi / İSTANBUL

Telefon Numarası: 0 212 476 04 02 – 0 212 476 04 03

Faks: 0 212 476 04 03

E-Posta: info@arsamiea.com

Web Sitesi: www.arsamiea.com.tr

Arsamiea Çiğköfte firması ile ilgili sormak istedikleriniz için yazı altına yorum yapabilirsiniz.

çiğköfteBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir