Şirket İşlemleri Hakkında Herşey[Galeri]

şirket
Şirket ile ilgili herşey bu yazı da yer alıyor.
şirket
Şirket ile ilgili herşey bu yazı da yer alıyor.

Arkadaşlar herkese merhaba, şirket kurmak hakkındaki tüm yazılarımız yüksek bir tıklama ve yorum oranına ulaştı bunun için sizlerle hepsini bir arada bulundurduğumuz bir galeri paylaşmaya karar verdik. Bu galeri içinde şirket kurma hakkında herşeyi bulabileceksiniz. Gerek mevcut yazıları gerek yeni ekleyeceğimiz yazıları buraya dahil edeceğiz.Hangi şirket türü ile ilgili aklınızda soru işareti varsa ilgili linke tıklayarak oraya gidebilir ve ilgili yazının altına yorum yaparak,sorunuza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur Maliyeti Nedir?

şahıs şirketi nasıl kurulur
şahıs şirketi nasıl kurulur

En yaygın şirket türlerindendir bunun sebebi ise,oldukça düşük maliyeti ve kolay açılış işlemleri ve kapanış işlemleridir.En çok ilgi gören yazımız olduğundan ilk sıraya koymaya karar verdik.Sizde şahıs şirketi kurmak istiyorsanız ilgili yazı linkine tıklayın.

İlgili yazı : Şahıs şirketi nasıl kurulur?

Şahıs Şirketi Nasıl Kapatılır?

şirket
şahıs şirketi nasıl kapatılır

Tüm iş fikirleriniz malesef başarı ile sonuçlanmayabilir ve kurduğunuz şirketi kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Bununla alakalı tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıdaki yazımızda bulacaksınız.

İlgili yazı : Şahıs şirketi nasıl kapatılır?

 

Şahıs Şirketi Nasıl Kapatılır?

Limited Şirketi Nasıl Kurulur? Maliyeti Nedir?

ltd
limited-sirketi

Şahıs şirketinden sonra en popüler olan şirket türüdür. Limited şirketinin avantajı daha prestijli olmasıdır ve kurumsallaşmaya daha yatkın olmasıdır.. Bu konuda sorunuz var ise, aşağıdaki ilgili yazı linkine tıklayın ve sorularınızı rahatça sorabilirsiniz.

İlgili yazı : Limited Şirketi Nasıl Kurulur? Maliyeti Nedir?

Şirket Nasıl Devredilir?

şirket nasıl devredilir
şirket devir işlemleri

İş hukuku kategori yazılarımızdan olan şirket devir işlemleri diğer merak edilen konuların biri.. Bu konuda sorularınızı ilgili yazı linkine tıklayarak yapabilir. Hukuk müşavirimizden sorularınıza cevaplar alabilirsiniz..

İlgili Yazı : Şirket Nasıl Devredilir?

Sonuç olarak

öngörüler
2016-ya-ait-öngörüler

Galerimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. İsterseniz 2016 iş fikirleri ile alakalı yaptığımız öngörüleri yukarıdaki görsele tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

Konuyla alakalı yorum yapılmamış,aklınıza takılan soru var ise,sormaktan çekinmeyin,memmuniyetle cevapladığımızı göreceksiniz.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*