Renault Yetkili Servisi : Günerler

2.el renault
günerler

Herkese merhaba, bugün sizlere İstanbul renault yetkili servisi Günerler’den bahsedeceğim.Günerler tam 1974 yılında kurulmuş bu yıl itibari ile sektörde 44 senesini dolduruş, İçinde sıfır renault ve dacia araç satışından 2.el araba satışına ve servisine birçok hizmet sağlayan kurumsal bir firmadır..

Firmanın yönetim merkezi istanbul ümraniye’de olmasına rağmen ünü ve hizmet kalitesi ilçenin hatta ilin dahi dışına taşmıştır. Türkiye’nin onlarca noktasından binlerce mutlu müşteriye ev sahipliği yapmıştır.

Günerler’i rakiplerinden farklı olmasını sağlayan birçok avantaja ev sahipliği yapmasıdır. Firmanın en önemli ve öne çıkmasını sağlayan özelliği ise,teknolojiye ve müşteri memmuniyetine yaptığı yatırımladır..

Renault ve Dacia almak isteyen müşterilerine araç almaya niyetlendikleri andan araç alım aşamasına,servis ve sigorta yaptırmasına kadar uçtan uca hizmet sunmaktadır.

Ayrıca firma renault yetkili bayi olması hasebile dünya Renault servis standartlarında hizmet sağlmaktadır. Aracınız servise girdiği andan en son yıkanıp teslim edilme aşamasına kadar müşterilerinin memmuniyetini üst düzeyde tutmaktadır..

Kısaca firmanın verdiği hizmetler;

  • Sıfır Renault satışı
  • 2.el araç satışı
  • Servis / bakım
  • Sigorta
  • Satış sonrası diğer hizmetler

Renault Clio,kadjar,koleos,symbol,megane capture açlarının fiyatları anlık olarak websitesindne güncellenmekte olup bunun haricinde firmayı aramanız halinde anlık fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Firma araç almanın son derece titizlik isteyen bir iş olduğunu son derece idrak etmiş ve bu hassasiyete uygun olarak davranmaktadır..

Sadece yerel bir araç satıcısı olmayan firma aynı zamanda otomobil sektörüne ait teknolojik çözümleri ve yazılımları ile de dikkat çekmektedir..

Günerler şirketler grubunun kendi bünyesinde yer alan Zugo bilişim sistemlerinin projesi olan GURU projesi küçük orta ve büyük araç satıcılarına 2.el operasyonlarını yönetmesi için son derece gelişmiş ve her ihtiyaçlarını karşılayan uçtan uca bir yazılım hizmeti sunmaktadır..

Eğer Renault(Reno) , dacia araç satın alacaksanız veya servis ihtiyacınız var ise Günerler tarafımızca size önerilmektedir..

Ayrıca 2.el araba modelleri için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Adres : GÜNERLER OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Alemdağ Cd. No: 193 Ümraniye / İSTANBUL

TEL : (216) 364 24 24

 

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

Konuyla alakalı yorum yapılmamış,aklınıza takılan soru var ise,sormaktan çekinmeyin,memmuniyetle cevapladığımızı göreceksiniz.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*