Reklam & Sponsorluk

İş

Franchise sektörüne yeni mi adım atıyorsunuz? Piyasada sesini duyurabilecek kanallar arayışında mısınız? Eğer cevabınız evet ise, doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Hergün yüzlerce insanın takip ettiği, iş fikirleri ve bayilik bloğunuz olan İş ekonomi reklam ve sponsorluk almaya başlıyor..Eğer aklınızda reklam verme fikri var ancak,doğru mecrayı bulmakta güçlük çekiyorsanız,hemen günlük kullanıcılarıyla aktif iletişim ve etkileşim halinde bulunan  bloğumuzun reklam fırsatlarına gözatın..


Neden İşekonomi.com’a reklam vermeliyim?

  • Güncel içerik
  • Aktif ziyaretçiler
  • Boş ve faydasız yazılar yok !
  • Zengin reklam opsiyonları
  • ve daha birçok özellik..

İşekonomi.com reklam opsiyonları

Üst reklam

Sitenin en üstünde duran reklamdır. Dolayısı ile en çok görülen reklamlardan biridir.

Yan Reklam Bloğu

Sitemiz açıldığında içerik kısmının sağında bulunan reklam bloğudur. Sağ tarafı komple kapatacak şekilde kiralanabileceği gibi parsellenerek de kiralanabilir.

Orta Kısım – Site Ortası

İki kategori bloğunda yer alan sitenin tam ortasına konumlanmış reklam birimimizdir..

Kategori Sponsorluğu

Her kategorinin en üstünde yer alan sadece kullanıcılar ilgili kategoriye girdiklerinde reklamanızla karşılacakları bölüm.

Tanıtım Yazısı / Advertioral İçerik

Yeni çıkardığınız ürün,hizmet veya firmanızı anlatan tanıtım yazıları da reklam opsiyonlarımızdan birisidir.

Diğer Reklam Türleri

Sizin yapacağınız farklı iş birliği,reklam ve sponsorluk tekliflerine de açığız.. Bununla ilgili tekliflerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Talep ettiğiniz reklam birimine yahut özel çalışmaya ait reklam teklifi tarafımızca size iletilecektir. Bunun için aşağıdaki iletişim adresini kullanınız..

İletişim

Çeşitli reklam soru,görüş,tekliflerinizi bilgi@isekonomi.com mail adresi üzerinden iletebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.