Pizza Hut Franchising Şartları ve Ücretleri

Pizza Hut Franchising Şartları ve Ücretleri

Dünyada en sevilen yiyeceklerin başında gelen pizza’nın oldukça fazla bayilik veren firması var. Bunun nedeni dünyada oldukça fazla sevilmesi ve buna doğru orantıda tüketilmesi. Türkiye’de ise oldukça sevilen pizza’nın çok fazla geçmişi olmamasına rağmen insanlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Buda girişimciler tarafından bir işletme kurmak için adeta bahane oluyor. Bu yazımızda size değerli okuyucularımıza dünyaca ünlü başarılı bir girişim olan Pizza Hut firmasını tanıtacağız.

1958 yılında kurulan Pizza Hut kısa sürede dünyanın sayılı pizza girişimlerinden birisi oldu. ABD’de iki kolej öğrencisi pizza girişimi başlatmaya karar verirler, yoğun bir iş merkezinin civarında bir yer kiralarlar ve dünyanın en başarılı girişimlerinden birinin temelini atarlar. Dünyanın en başarılı pizza girişimlerinden Pizza Hut Türkiye’de ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Muğla, Eskişehir ve Bursa gibi birçok şehirde birçok mağazası bulunan bir zincirdir. Pizza Hut pizzanın dışında makarna, salata gibi birçok çeşitleriyle de müşterilerine alternatifler sunuyor.

Pizza Hut Firmasının Verdiği Destekler

Franchising Şartları ve Ücretlendirme

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Pizza Hut firmasının franchising ücretlerini ve şartlarını tanıttık. Diğer franchising veren firmaların şartlarını ve ücretlerini öğrenmek için bizi takip etmeye devam ediniz.