Pasta Yaparak Para Kazanmak | Evde İş Fikirleri 2016

pasta-yaparak-para-kazanmak

Herkese merhaba,geçen gün paylaştığımız “Ne İş Yapabilirim Diyenlere Evde Yapılacak İş fikirlerigalerisinde belirttiğimiz evde iş fikirlerinin haricinde yeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazının devamını okumanız halinde evinizde yapmayı zevk aldığınız işten para kazanabileceksiniz.. Pasta yapma her zaman eğlenceli olmuştur.. Eğlencenizi ve hobinizi paraya dönüştürmek için yazının devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Evde Pasta İşi

Günümüzde hayat şartlarının ağır olması nedeniyle evde bir kişinin çalışması ne yazık ki çoğu ihtiyacımızı karşılamıyor. Ev hanımları da aile bütçesine katkıda bulunmak ve daha iyi şartlarda yaşamak için ek iş fikirleri arayışlarına giriyor. 

İş Fikri

Evde iş yaparak para kazanmak için önce becerilerimize uygun iş seçmemiz gerekir. Evde rahatlıkla bütçenize katkı sağlayabileceğiniz işlerden bir tanesi de pasta yapma işidir. Eğer mutfakta vakit geçirmeyi seviyorum ve pasta, börek, hamur işleri yapmaktan zevk alıyorum diyorsanız evde pasta yapımı işi tam size göre. Bu iş sayesinde evinize ek kazanç sağlayacak ve birçok bayan gibi ev bütçesine katkıda bulunabileceksiniz. Böylece evinizde günlük işlerinizi halledecek arta kalan zamanınızı da daha verimli geçireceksiniz. Evde pasta işi yapmak istiyorum ama bu konuda çok bilgim yok diyorsanız üzülmeyin. Artık birçok yerde pasta tasarım kursları mevcut. Sizde buralara katılarak bilgilerinizi geliştirip ortaya şaheser pastalar çıkartabilirsiniz. 

Nereden İş Alabilirim?

İş fikirleri düşünürken aklınıza pasta yapma işi geldi. Fikir olarak çok güzel evimde pasta yapıp para kazanacağım ama peki ben yaptığım pastaları nerede, kime satacağım diye düşüncelere kapıldınız. Eğer pasta yapma korusunda becerilerinize güveniyorsanız böyle bir iş neden mümkün olmasın. Öncelikle çevrenizden başlayabilirsiniz. Etrafınızdaki eş dosta haber göndererek küçük küçük satışlar yapabilirsiniz. Artık birçok pastane, kafe tarzı yerler kendi mutfaklarında yetiştiremedikleri siparişleri evde pasta yapan kişilere sipariş vermektedirler. Sizde çevrenizde bulunan pastane, büyük market tarzı yerleri dolaşıp kendinize pasta yapma işi bulabilmeniz mümkün. Zaten elinizin lezzetine güveniyorsanız sizin pastalarınızdan tadan bir daha aynı lezzetten tatmak isteyecektir.

 Ne Kadar Kazanırım?

Söz konusu iş olunca akla gelen ne kadar para kazanırım olur. Evde pasta yapımı işinde ayda şu kadar para kazanacaksınız demek yanlış olur. Bu sizin çalışma azminize ve ne kadar satış yapabilmenize bağlıdır. Eğer bir firmayla anlaşmalı olarak çalışırsanız siz ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bütün ihtiyacı olan malzemeleri firma eve kadar bırakır. Belirli bir saat belirler ve belirlediği saatte gelip pastaları teslim alır. Firmayla çalışma imkânınız yok ise artık teknolojiden faydalanmanın zamanı geldi demektir. İnternet ortamında sosyal ağlarda kendinize sayfalar açarak çalışmalarınızı paylaşabilir internet üzerinden siparişlerde alabilirsiniz. Evde pasta yapma gibi iş fikirleri 2016 yılında olduğu gibi gelecek yıllarda da çok talep göreceğe benziyor. Sizde ek gelir için çok geç kalmış sayılmazsınıGeçen yazımızda bahsetmiş olduğumuz 2016 evde iş fikirleri serimizin yeni bir yazısı ile birlikteyiz. Bu yazıda evde kurdele işi hakkında detaylı bilgi elde edeceksiniz.

Ek Olarak : Eğer evde pasta  işi yapmak istiyor ancak işveren bulamıyorsanız,yazının altına yorum yapınız. Böylece eve iş vermek isteyen insanlar sizi görebilir..