Para Muslukları Açılıyor

Para Muslukları Açılıyor

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu zirvesinde konuşan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan üretime ve yatırıma yönelik krediler için insanları teşvik etmeyi amaçladıklarını söyledi. Üretim ve yatırıma yönelik krediler için teşvik etmeyi amaçladıkları söyleyen Başbakan Yardımcısı Ali Babacan yaklaşık bir ay içerisinde bununla ilgili çalışmalarını açıklayacaklarını ifade etti.

Bunun haricinde ekonomiyi yeniden dengelemeye çalıştıklarını ifade eden Ali Babacan  “Artık iç tüketim daha makul seviyelerde. İlk üç çeyrek büyümesine baktığımızda (büyümenin) neredeyse tamamının ihracattan geldiğini görüyoruz. Kredi hacmi çok hızlı artıyordu, bunu yüzde 15-16 seviyelerine indirdik” dedi.

Bunun dışında Ali Babacan tüketici ve ticari kredilerde istenilen seviyelere ulaştıklarını söyledi.

Diğer güncel haberler için bizleri takip etmeye devam ediniz.

 

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!

2 Yorum Para Muslukları Açılıyor

  1. Merhaba ben fayans işleri yapmaktayım fakat sigortam işlerini yaptığım inşaat firmasında ödeniyor şahıs şirketi açarsam bununla alakalı sıkıntı olurmu. Bakur ödemek zorundamıyım

    • Merhaba İsmail Bey,
      Sigortanızda herhangi bir kesinti yaşamadığı sürece sigortalı olarak devam edersiniz ama sigortanızı ödeyen şirketten işten çıkarsanız eğer otomatik olarak bağkur sizi bağkurlu yapacaktır ve borçlandırmaya başlayacaktır.
      Şahıs şirketi kurmak hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*