Panino Fabs Pizza Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Merhaba, bugün sizlere gıda bayiliği veren firmalardan son dönemde son derece atak yapmış olan bir firmadan bahsedeceğim. Bu yazıda sizlere Panino pizza bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler vermeye gayret edeceğiz.Aklınıza takılan soru olması halinde bizlere sormaktan çekinmeyiniz.

Panino pizza hakkında

Panino Fabs Pizza son yıllarda şube sayısını hatrı sayılır miktarda arttırmayı başarmış bir pizza firmasıdır. Ege bölgesinde başlayan serüven şuan Türkiye’nin birçok yerine yayılsa da firmanın en önemli hedefi kalite ve lezzet anlayışlarından ödün vermeden  Türkiye’nin bütün noktarına tamamen katkısız pizzalarını ve günlük üretilen soslarını pizza severlerle buluşturmak. Kendilerini en alttan en üst devreye kadar geniş bir aile olarak gören Panino bu aileyi büyütmek için elinden geleni yapıyor.

Panino Fabs bayilik veriyor

Panino Fabs pizza firması ürünlerinin katkısızlığını ve lezzetini franchising sistemi ile yatırımcılar aracılığı ile pizza severlere sunuyor. Lafı fazla uzatmadan Panino Fabs firmasının bayilik detaylarını sizlerle paylaşalım.

Neden Panino Pizza bayiliği

Firmanın websitesinden ve diğer kaynaklardan topladığımız bilgilere göre birkaç bilgi paylaşacak olursak işte size panino pizza bayiliğini tercih etmeniz için birkaç sebep,

Panino Fabs’ın yatırımcılarına sunduğu avantajlar

Panino Fabs Pizza Bayilik Şartları

Firmadan franhise alabilemeniz için sahip olmanız gereken bir takım özellik var. Bunları size aşağıda  listeliyoruz.

Panino Fabs Franchising  Bedeli

İsim Hakkı Bedeli : 20.000 $ (dolar)

Cirodan Pay : Alınmıyor

Reklam Payı : Alınmıyor

Toplam Yatırım Bedeli : 170.000 TL – 180.000 TL

Bu yazımızda sizlere panino pizza bayilik şartlarını ve franchising bedelini anlatmaya çalıştık daha fazla bayilik veren firmalar için ilgili kategorilere gözatın.