Oturduğun Yerden Para Kazan(!)

rahat iş fikirleri
oturduğun yerden para kazanma yalanı

Herkese merhaba,

Daha önce iş fikirleri kategorisinde birçok yazı yazdık. Bu yazıların hep yapılabilir ve mantıklı olmasına dikkat ettik. Hatta bunlardan biri olan rahat iş fikirlerinde bile oldukça mantıklı olmaya gayret ettik.. Ancak bu sefer sizlere oldukça popüler bir anlayış olan oturduğun yerden para kazanma konusunda birkaç şeyler söyledik.Yazının devamını okumanız halinde aslında bu bakış açısının ne kadar mesnetsiz ve gerçekten uzak olduğunu göreceksiniz.

Başlık çok dikkat çekici değil mi?Hatta internet aramalarına ve genel eğilimlere de bakacak olursak oldukça talep bulunan bir konu..

Kim istemez ki gayrimenkul sahibi gibi aylık kiralar ona gelsin tabiri caizse taş atmadan kolu yorulmadan para kazanmayı..

Ancak şimdiden belirteyim böyle birşey münkün değil,unutmayalım ki belli bir süreden sonra eline sabit kira gelen kişiler bile zamanında çalıştıklarının emek ve sabırlarının karşılığını alıyorlar.

İster blogculuk olsun ister madencilik canını dişine takmadan gece ile gündüzü bir etmeden insan ne para ne de başarı gelir..

Özellikle sanal alemde çok fazla görüyoruz.Oturduğun yerden binlerce $ kazan gibi saçma ve asılsız kullanıcıyı satın almaya iten hareketler.Bu tür yazıyı yazmama rağmen bazı zamanlar oluyor ki benim bile alasım geliyor siz düşünün..

Oturduğunuz yerden para kazanmak mümkündür.Ancak bu uğraşmayacağınız emek vermeyeceğiniz anlamına gelmez.Gelemez.

Neden mi?

Şuanda ister real ister sanal sektörlere bakın,başarılı olmuş hangi firma patronu başarıya tepeden inmiş.Bu işlere gönül veren özellikle eski toprak diye nitelendirilen insanlar hala ilk günkü disiplinlerini koruyor ve ödün vermiyorlar.

Üzülerek söylüyorum ki,oturduğun yerden para kazanmak gibi emeksiz ve çabasız kazanmayı kasteden bir anlayış mümkün değil.

Sözün özü;

Bu tür laflara kulak asmayın.Azim ve sabır size başarıyı getirecektir.

Sağlıcakla.

 

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

2 Yorum Oturduğun Yerden Para Kazan(!)

  1. Merhaba Bilal bey öncelikle bu faydalı bilgileriniz için teşekkür ederim kendi adıma asıl soruma gelicek olursak ben bir arkadaşımla inşaat sektörü alanında iş kurmak istiyoruz bunun hakkında yapmamız gereken genel bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*