Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

komagene-çiğköfte

Arkadaşlar herkese merhaba, Bayilik veren firmalarımızı tanıtmaya devam ediyoruz. Diğer yazılarımızı yayınladıktan kısa bir süre sonra aldığımız reaksiyonlar bu alanda devam etmemiz gerektiğimiz konusunda bizlere ilham veriyor. Bu konuda lafı daha fazla uzatmadan derhal Komagene çiğköfte bayilik şartları hakkında bilgiler vermeye başlayalım. Eğer gerçekten komagene çiğköfte hakkındaki yorumlarımızı merak ediyorsanız yazının sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.Dilerseniz yorum yaparak sizde çiğköfte bayilik hakkındaki tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


 

Komagene Hakkında

Komagene Çiğköfte Hakkında

2004 yılında kurulmasına rağmen, rakiplerini kısa sürede geride bırakan, 80 ilde ve 800’den fazla şubesi ile sadece Türkiye’de değil, 7 dünya ülkesinde şubesi bulunan Komagene Çiğ köfte en büyük francise firmaları arasındadır. Müşteriler sunduğu lezzetin yanı sıra kaliteli hizmeti ile fark yaratan Komagene bir dünya markasına olma yolunda hızla ilerlerken en önemli Türk markalarından biri haline gelmiştir. Soğuk zincir lojistik ağı ile tüm şubelere tek elden dağıtım yapan Komagene sadece çiğ köfte değil zengin menüsüyle müşterini memnun etmektedir. Komagene tek elden yaptığı ürün dağıtımı sayesinde her şubede aynı lezzeti tatmanıza olanak sağlar.

Komagene çiğköfte firmasını daha yakından tanımak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğu videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Yazının devamını okumanız halinde neden komagene çiğköfte bayiliği almalıyım sorusunun cevabını bulacaksınız. Ve aklınızdaki birçok soruya cevap olacak..


 

Neden komagene çiğköfte

 

Neden Komagene Çiğ Köfte Bayiliğini Almalıyım?

Yıllardır emir altında çalışmaktan bıktıysanız, emekliliğiniz gelmiş ama evde oturmak istemiyorsanız, kendi yağınızla kavrulmak istiyorsanız ve bütçeniz kısıtlıysa Komagene çiğ köfte bayiliği alarak bilinen bir markanın izinde, denenmiş bir iş şekli ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Marka güvencesi ve bilinirliği sayesinde bir sıfır önde başlayacağınız ticaret hayatına, çok fazla risk almadan girebilirsiniz. Ayrıca sunulan eğitimler sonucu yaptığınız işte bilgi ve tecrübe sahibi olacak, çalışanlarınızı da eğitimini sağlayabilecekseniz. Tüm işletme ihtiyaçlarınız lojistik ağımız sayesinde kapınıza kadar teslim edilecek ve işletmenizin duyurulması için gereken reklam ve pazarlama faaliyetleri için hiç bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bilmediğiniz bir iş yapıp, ilk yılın sonunda kepenk kapatma durumuyla karşılaşmak yerine bilgi sahibi olup minimum risk ile Komagene güvencesi ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.


 

komagene-çiğköfte bayilik şartları

Bayilik Şartları Nelerdir?

Komagene çiğ köfte bayiliği almak için bir işletme kurabilme engeliniz olmamalıdır. Bir işletme kurabilmek için ihtiyacınız olan yasal gereklilikleri tamamlamanız gerekmektedir. İnternet sitesi üzerindeki bilgi formunu doldurarak francising yetkilileri tarafından aranacak ve gerekli bilgilendirmeyi öğreneceksiniz.

Komagene Bayilik Bedeli Ne Kadardır?

Komagene çiğ köfte bayisi olabilmek için 20 bin liralık bir sermayeniz olması yeterlidir. İşletmenizde kullanacağınız ürünler İle ilgili ekibimiz size gerekli desteği verecektir. Daha fazla sermaye kullanarak daha geniş bir bayi olmak isterseniz kullanacağınız alanının büyüklüğüne göre sermayenizde değişecektir. Minimum 20 bin liralık bir sermaye kullanarak siz de Komagene imparatorluğuna katılarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.


 

Daha fazla çiğköfte bayiliği için ilgili kategorimize gidebilirsiniz. Çiğköfte bayilikleri kategorimize ise, aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm çiğköfte bayiliği veren firmalar