Kardelen Su Bayilik Şartları | Su Bayiliği Veren Firmalar

Herkese merhaba,

Geçen sitemiz üzerinden duyurduğumuz gibi bir iş fikirleri serisi başlattık ve bu seride size örnek verecek olursak,sıfırdan bir su bayisi nasıl açılır ve ne kadar kazanır gibi sorulara cevap vereceğiz. (İlgili yazıya gitmek için aşağıdaki linke tıklayın)

İlgili Yazı : İş Kurma Rehberi Başlıyor

Bu aralar bayilik veren firmalar kategorisini ihmâl ettiğimizin farkındayız. Bunun sebebi size en faydalı ve en kazançlı bayilikleri sıralamak için bir planlama ve zamanlama içine girmiş olmamızdı. Bu planlamayı bitirdikten sonra artık. Su bayiliği veren firmalar ile başlamak kaydıyla karşınızdayız..

Bu geniş aralık için özür diler. Bu ve bundan sonraki yazacağımız yazıların faydalı olmasını dileriz.

Kısa bir girizgâh’dan sonra artık ilk tanıtacağımız firma olan Kardelen Su hakkında kısa bir tarihçe ile başlayalım.

Kardelen Su Hakkında

Kardelen Su 1993 yılında en doğal suyu tüketici ile buluşturmak için yola çıkmış yaklaşık 6.000 m2 kapalı 25.000 m2 açık alana sahip tesislerinde suyu kaynaktan çıkarma,paketleme ve dağıtım esnasında son teknolojiyi kullanarak hayatına devam eden su bayiliği veren bir firmadır. Firma hakkında topladığımız bilgilere göre su Sakarya Kerem Ali dağlarından çıkıp tüketiciye ulaştırılıyor. Bundan önceki yıllarda defalarca ödüllere layik görülen Kardelen Su bu yatırımını bayileri ile paylaşıp yüksek kâr oranlı bir iş fikri sunuyor..

Kardelen su gelişmiş son teknolojiyi kullanan tesisleriyle eşsiz lezzetini tüketicileri ile buluşturmak

Kardelen su  oldukça rekabetli olan su sektöründe son teknolojiyi takip edip sektörde öncü firma olmak ve bu yerini korumak..

Kardelen Su / Kalite Anlayışı ve Sertifikalar

Üretim İzni

Kardelen su üretim izni

Sağlık Sertifikası

Kardelen su sağlık sertifikası

TSE Belgesi

Kardelen su TSE belgesi

Kalite Yönetim Sertifikası

Kalite-yönetim-sertifikası

Gıda Güvenliği Sertifikası

gıda-güvenliği-sertifikası

Kardelen Su Ürünleri

Kardelen Su Bayilik Şartları

Eğer Kardelen Su’dan bayilik almak istiyorsanız,su bayiliği alacağınız yerde başka Kardelen Su bayisi bulunmaması gerekmektedir. Eğer belli bir çevre içinde bir Kardelen Su bayisi var ise, size bayilik vermeyeceklerdir.

Eğer bir kardelen su bayisi almak istiyorsanız,açacağınız bölgede en az 20 m2 bir dükkana sahip olmanız gerekmektedir. Bunun çok aşağısındaki m2’de olan dükkanlara bayilik verilmiyor

Kardelen su bayiliği alabilmek için sahip olmanız gereken bir diğer özellik vergi mükellefi olmak.. Bunun için en az bir sahış şirketi kurmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki ilgili yazı linkine tıklayabilirsiniz.

İlgili Yazı : Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

Su damacanalarını taşımak ve sipariş karşılığında fiş kesebilmeniz için bir kapalı kasa araç ve yazarkasaya ihtiyacınız var.. Bunların temini oldukça basittir ve su bayiliğinde en çok para bu aşamada gitmektedir. Eğer bir aracınız var ise,gerçekten kârlı bir su işi yapabilirsiniz.

Merkezden gelen siparişleri alabilmeniz ve siparişlerinizi takip edebilmeniz için bir adet bilgisayara ihtiyacınız var.. Gerek kendi bilgisayarınızı gerekse ucuz bir bilgisayar alarak bu aşamayı da kolayca geçebilirsiniz.

Bir su bayiliği alabilmeniz için hemen hemen her bayi başta sizden toplu bir sipariş ister,bu toplu siparişi(stok) elde ettikten sonra son aşamaya geçebilirsiniz.

Kardelen su işe başlamadan önce size bir sözleşme öneriyor ve ufak da olsa bir teminat talep ediyor. Eğer sözleşmeyi imzalayıp teminatı yerine getirirseniz artık bir su bayiliği almaya ve su satışı yapmaya hazırsınız demektir.

Bu yazımızda sizlere Kardelen Su Bayilik Şartları hakkında bilgi verdik. Daha fazla su bayiliği veren firmalar için ise, lütfen bizi takip edin..

Aklınıza takılan soruları bize sormaktan çekinmeyiniz.