İşekonomi.com Açıldı !

Değerli okurlarımız merhaba;

Teknoloji ve imkanların gelişmesiyle beraber insanlardaki tüketim arttı ve buna istinaden üretim de arttı ve normal olarak mevcut sektörlerin dışımda yeni iş fırsatları ve yeni iş alanları açılmış durumda.

Bu fırsatları yakalamak isteyen veyahut kendilerine yeni iş kolları ve sektörlere atılmak isteyen ancak “ne yapmalı” sorusunu sormaktan kendini alamayan takipçilerimiz sektörleri,yeni işleri ve fırsatları takip edebilmesi ve bilgi edinmesi amacıyla işekonomi.com’u kurduk..

Bu siteyi takip etmeniz halinde ;

 • İş Fikirleri
 • Girişimcilik
 • Haberler
 • Bayilik ve Franchising pazarı
 • Sektörler

hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

İlk yazı ve tanıtım yazısı olması nedeniyle kısa olarak keselim  ve yukarıda bahsettiğimiz konulara yavaş yavaş girelim..

İyi günler

 

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

2 Yorum İşekonomi.com Açıldı !

 1. Aşağıda sunduğum önemli bir proje teklifini ulusal bazda el atacak bir sponsor yada işletmeye açabilecek güçlü bir firma arıyorum. Projemin sunumunda bazı sıkıntılarım var. Proje tümünü ortaya koyup anlatsam, uygulamaya koyanların bana eyvallahı kalmayacaktır. Telif hakkımdan tutunda, ortaklık hakkımdan dahi olacağım. Bu ikisi arasındaki ince çizgide takılı kalmaktayım.

  Benim Projem hazır ve ülke genelinde sansasyon yaratacak kapasitedir. Ne yapabilir ve nasıl harekete geçirebilirim.

  ——————————————————————————–

  İlişikte sunulan ve Emlak Sektörünü yakından ilgilendiren “EMLAK İLETİŞİM AĞI PROJESİ” çalışmam bulunmaktadır. Söz konusu Projenin hayata geçirilme safhasında gerekli olan ve bir program dâhilinde yürütülmesi mümkün olabilecek iş bu teklifimin tarafınızdan değerlendirilmesini önermekteyim.

 2. merhabalar ben 7 senedir temizlik isiyle ugrasiyorum artik kendi isimi kurmak istiyorum ama biraz maddiyat sorun ne yapmam lazim hangi yoldan gitmem lazim cevabinizi bekliyorum tesekkurler

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*