Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

bayilik veren firmalar
hacıalioglu-cig-kofte

Herkese merhaba;

Geçen yazılarımızda da elirttiğimiz gibi birçok insanın kafasını karıştıran doğru bayiliği bulma konusunda ikileme düşmüş oldukları çiğköfte bayiliği almak konusundaki yazılarımıza devam ediyoruz.Şunu belirtmeliyiz ki çiğköfte sektöründe artan talebin doğrultusunda arz da artmakta ve çiğköfte bayiliği veren firmalar günden güne artmaktadır.

İşte bu karışıklıktan kurtulmanız ve doğru çiğköfte bayiliğini seçmeniz için tüm bilgileri tüm şeffaflığıyla sizlere iletmeye çalışıyoruz.

Bu konudaki çizgimizi bozmayarak,bugun sizlere çiğköfte bayiliği veren firmalardan Hacıalioğlu çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedelinden bahsedeceğiz.

[mks_separator style=”double” height=”2″]

Hacıalioğlu Çiğköfte Tarihçe

Çiğköfte Bayiliği
Hacialioğlu çiğköfte

Halıcıoğlu çiğköfte,1999 yılında kurulmuş bir CANBEY firmasıdır.CANBEY şirketler grubu inşaat,gıda,sigorta ve bilişim gibi birçok sektörde faaliyet gösteren bir grup şirketidir. Şirket şuana kadar çeşitli sektörlerde 5.000 in üzerinde müşteriye hitap etmiş ve hizmet sağlamıştır.

Hacıalioğlu,kaliteli ve dürüst ticari ahlakıyla hizmetini Türkiye ve yurtdışına götürmek ve bu ilke doğrultusunda insan istihtam ederek milli ekonomiye katkı sağlamaktır.

Lezzetine oldukça güvenen ve bunu gerek Türkiye gerek yurdışına daha fazla tanıtmak isteyen hacıalioğlu çiğköfte‘nin şuan 350 civarı şubesi bulunuyor.

çiğköfte
Mesut demirel

Hacıalioğlu çiğköfteleri Mesut Demirel tarafından toplu yemek işi (catering) yaparken,kendi eliyle yaptığı çiğköftenin çok fazla beğenilmesiyle-kendi de bu ilgiye bağımsız kalmayarak- hacıalioğlu çiğköfteyi kurmuştur.Kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sertifikalar

Çiğköfte
Hacıalioğlu sertifikalarından bazıları

Hacıalioğlu çiğköfteleri dünya standartları için gerekli olan iso belgesi,helal belgesi,iş yeri ruhsatı ve daha birçok belgeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte Bayiliği Almalıyım?

Hacıalioğlu çiğköfte çiğköfte üretimi yaparken herhangi bir katkı maddesi kullanmamakta ve lezzetin yanısıra kalite ve hijyeni de ön planda tutarak müşterilerine ve bayilerine dünya standartlarında bir hizmet sunmak istiyor..

Kendi deyişleriyle anlatmak gerekirse,

Hacıalioğlu çiğköfte ,çiğköfte yapmanın zor ve ciddiyetle ele alınması gereken bir mevzu olduğunu düşünmekte ve bu konuda temizlik ve kaliteden ödün vermeden yaptıklarını belirtmekte..

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik Şartları

Lokasyon

Lokasyon olarak ana cadde yahut yürüme yolu üzerinde olması ve çevresinde çok yakın olarak nitelendiribilecek bir çiğköfte satış noktasının olmaması gerekiyor.

Kira 

2.000 TL kirası olan ve 15 metre kare bir dükkan hacialioğlu çiğköfte bayiliği almak için yeterli olacaktır.

Toplu alanlar

Çiğköfte bayiliği alacağınız yerin karşısında hastane,okul,askeriye gibi toplu yaşam alanları bulunursa işinize olumlu bir etki yapacaktır.

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik Bedeli

İsim Bedeli : Yok

Reklam Payı : Yok

Cirodan Pay : Yok

Hacıalioğlu çiğköfte bayilik verirken size bir bayilik paketi hazırlıyor ve bu paketi almanız halinde bir çiğköfte bayisine gerekli olan tüm elementleri size tahsis ederek,size bu konuda destek oluyor.

Hacıalioğlu Bayilik Paketi İçeriği 

Çiğköfte Saklama Dolabı / Soğutuculu
Hizmet Masası
3 Adet Müşteri Masası
12 Adet Sandalye
3 Metre Dijital Tabela
Fırın Yahut Ocak
Hassas Terazi
Pos / Bilgisayar ve diğer şeyler için banko
Çiğköfte yazılı led tabela
Dış Mekan Tabela
Sanayi Tipi Gıda Doğrayıcı
Broşür (el)
Kartvizit ( 1000 Adet)
200 kilo hediye çiğköfte
Çeşitli Reklam Panoları
Fiyat Listeleri
Baskılı Önlükler
Streç Film
Baskılı Tişörtler
Çiğköfte Tepsisi
Kesme Tahtası
Bıçak
Dürüm Naylonları
Baskılı Poşetler
Masa Kağıtları
Islak Mendil
3 Farklı Boy Köpük Tabaklar
Karton Kutular
Limon Sosu
Nar Ekşisi
Eldiven
Sos Kabı
Tanıtım Broşürü
Bayrak
Balon
Resmi Belgeleri

 

Bu paketin ücreti 5.990 TL‘dir.

Bu yazımızda sizlere,hacıalioğlu çiğköfte bayilik şartları ve franchising şartları hakkında bilgi verdik. Bu konu hakkında merak ettiğiniz bir soru olursa,yorumlar yoluyla bize iletin..

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

Konuyla alakalı yorum yapılmamış,aklınıza takılan soru var ise,sormaktan çekinmeyin,memmuniyetle cevapladığımızı göreceksiniz.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*