Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Fırsatları

Hacıalioglu çiğköfte bayilik şartları

Son yıllarda birçok hibe kredi ve yeni iş kuracaklara özel destekler sayesinde, birçok kişi kendi işini kurmaya karar verdi. Ancak bu karar süreci, zanaatkarlar için kolay olsa da, tecrübesi olmayan ama sermayesi olanlar için zor bir süreç haline gelmektedir.İş kurmak için gerekli olan en önemli basamaklardan birisi doğru ve kârlı bir iş fikri bulmaktır. Bu yüzden birçok kişi için ideal bir seçenek olan francising fırsatlarından yararlanmak en uygun seçim gibi görünmektedir. Bu fikri uygulamaya geçirmek için en az bütçe ile en çok kazanç gerektiren işi yapmak mantıklı bir seçim olmaktadır.

İş kurmak isteyen ve az sermayesi olanlar için çiğ köfte bayilik sistemi konusunda destek veren Hacialioğlu çiğ köfte bayiliği oldukça iyi bir seçimdir. Çünkü birçok fırsatı size hazır olarak veren bu markanın çatısı altında oldukça kârlı bir yatırım yapmanız söz konusu olabilir.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Hakkında

Hacıalioğlu Çiğ Köfte, Canbey Grup bünyesinde yer alan bir markadır. Mesut Demirel’in meşhur çiğ köftelerinin çok beğenilmesi ile 1999 yılında kurulan ve kısa sürede birçok kişinin beğenisi kazanan bu marka, yurtiçi ve yurtdışında birçok kişinin tercih ettiği ve milyonlarca müşteriye ulaşan bir ağdır.300’den fazla franchise bayisi olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte ailesine siz de katılmak istiyorsanız, çok kısa süreliğine geçerli olan bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Kendinizin açıp kapatacağı bir iş yerinizin olmasını istiyorsanız, size her şeyin hazır olarak geleceği ve gerekli eğitimleri de alabileceğiniz bu markanın çatısı altına girebilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfteden Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

Eğer yeni iş kurarken çiğ köfte franchise hizmeti veren Hacıalioğlu’nu tercih ederseniz, sadece 6. 990 TL’lik bir sermaye yetecektir. Bu sermaye ile sadece kira ve depozitonuzu ödeyerek, siz de kendi işinizi yapmaya başlayabilirsiniz.Dükkanınızı tutmak size ait olan bir fikir olacak ve diğer tüm gereksinimleriniz Hacıalioğlu Çiğköfte aracılığı ile karşılanacaktır. Bu nedenle 10 bin liranın altında sermayesi olup iş kurmak isteyen herkes için Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliği en doğru seçim olacaktır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfteden bayilik aldığınızda; fırından çiğ köfte yan ürünlerinize, yazar kasadan kartvizite kadar her türlü işletme gereksinimi firma tarafından sağlanacaktır. 7 iş günü içinde kurulacak olan ve satışa hazır hale getirilecek olan işletmeniz için tüm gerekli malzemeleri temin eden Hacıalioğlu Çiğ Köfte sayesinde siz de 15 metrekarelik bir dükkan tutarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Hacıalioğlu Bayilik Paketi İçerikleri

Çiğköfte Saklama Dolabı / Soğutuculu
Hizmet Masası
3 Adet Müşteri Masası
12 Adet Sandalye
3 Metre Dijital Tabela
Fırın Yahut Ocak
Hassas Terazi
Pos / Bilgisayar ve diğer şeyler için banko
Çiğköfte yazılı led tabela
Dış Mekan Tabela
Sanayi Tipi Gıda Doğrayıcı
Broşür (el)
Kartvizit ( 1000 Adet)
200 kilo hediye çiğköfte
Çeşitli Reklam Panoları
Fiyat Listeleri
Baskılı Önlükler
Streç Film
Baskılı Tişörtler
Çiğköfte Tepsisi
Kesme Tahtası
Bıçak
Dürüm Naylonları
Baskılı Poşetler
Masa Kağıtları
Islak Mendil
3 Farklı Boy Köpük Tabaklar
Karton Kutular
Limon Sosu
Nar Ekşisi
Eldiven
Sos Kabı
Tanıtım Broşürü
Bayrak
Balon
Resmi Belgeleri

Hacıalioğlu Çiğköfte bayiliği bana kaça mâl olur?Ne tür belgeler gerekir?

Hacıalioğlu Çiğ Köfteden bayilik paketini aldığınızda, sadece kira ve depozito konusunda masraf yaparsanız ve diğer tüm ihtiyaçlarınız firma tarafından karşılanır.Bu imkandan yararlanmak için 2000 TL’yi geçmeyecek olan bir dükkan tutmanız, en az 15 metrekarelik bir alan olması ve merkezi bir bölgede olmanız yeterlidir. Gerisini Hacıalioğlu Çiğ Köfte merkezi halledecek ve bu paket sayesinde 6.990 TL’ye siz de kendi işinizi kurma imkanına sahip olacaksınız. Çiğ köfte dolabı, açılış için gereken ikramlar ve süsleme malzemeleri, broşürler kısacası aklınıza gelen her şey, bu bayilik paketi içerisinde yer almaktadır.

Size sadece uygun bir dükkan bulmak kalıyor. Masa ve sandalyeleriniz, belgeleriniz, önlükleriniz ve hijyen malzemelerinizin hepsi bu paketin içinde eksiksiz olarak yer almaktadır. Kredi kartına taksit seçeneği ile de alabileceğiniz bu ürünler stoklarla sınırlıdır.

İşletmeniz için gerekli olan diğer tüm belgelerin de tarafımızdan verileceği bu fırsatı kaçırmadan siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Sürekli teşviklerle büyümenizi destekleyecek olan ekibimiz ile çok iş başaracaksınız.

Firma Bilgileri

Adres  : Güneşli Mh. Evren Cd. Tümer Sk. No:11/A/B Bağcılar / İstanbul – Türkiye

Telefon : +90 212 515 9 444

Faks : +90 212 515 6 111

E-posta:mesudusta@hotmail.com

Web : www.hacialioglucigkofte.com