Evde Boncuk Yaparak Para Kazanmak

Evde Boncuk Yaparak Para Kazanmak

Bu yazımızda sizlere evde boncuk yaparak para kazanmak’tan bahsedeyiz.Hanımlara yönelik iş fikirleri vermeye devam ediyoruz. Hanımların evde çalışarak ek gelir sağlamak ve vakit geçirmek gibi düşüncelerine kayıtsız kalamazdık. Bu yüzden hergün sizler için araştırmalar yapıp size en uygun iş fikirlerini yazıyoruz. Belki duymadığınız ama aslında popüler bir iş olan boncuk yapımı ve bunun üzerinden para kazanmanın nasıl olabileceğini size anlatacağız.

Öncelikle bir iş planı hazırlamalı ve buna uygun bir şekilde hareket etmelisiniz.Daha sonra bu iş için size gerekecek malzemelerinizi toparlayıp hazır hale getirmelisiniz.Daha sonra bu işi yapanlarla görüşüp onların fikirlerini alın ve pazar araştırması yaparak aslında neler yapabileceğinizi ölçün. Bu işi yapması için birilerini arayan firmalarla görüşüp onlara yapmak istediklerinizi anlatarak iş alabilir ve internetten kısa bir araştırmayla size iş verebilecek kişileri tanıyabilirsiniz.

Herhangi bir işyeri ile çalışmak istemiyorsanız yaptığınız işleri herkesin kullandığı açık olan ilan sitelerinden ve alışveriş sitelerinden yayınlayıp daha fazla kişiye ulaşmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde hem kendi işinizin patronu olmuş olursunuz hemde kendi  istekleriniz doğrultusunda hareket etmiş olursunuz. İşi ne kadar hızlı yaparsanız daha çabuk sonuç alabileceğinizi unutmamanız gerekir.

Yapmanız gereken olduğunca mücadele edip ve araştırma yapmak. Yaptığınız araştırmaların size ne kadar faydası olduğuna ve bununla doğru orantıda  daha fazla iş imkanı bulmaya başladığınızı göreceksiniz. Bu iş için olmazsa olmaz ise sosyal medyadır. Facebook, Instagram, ve Twitter gibi sosyal medya mecralarını kullanarak daha fazla kişiye ulaşabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Özellikle Instagram hesabı açarak orayı bir galeri veya sergi biçiminde kullanabilirsiniz. Yaptığınız işleri orada sergileyerek hem daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz hemde insanların sizin yaptığınız işlere yorumlarını görerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Ama unutmayın eleştirilere açık olmanız gerekiyor 🙂

Daha fazla iş fikirleri için bizi takip etmeye devam edin.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!

2 Yorum Evde Boncuk Yaparak Para Kazanmak

  1. Evde iş imkanlarını ararken buldum ek iş olara khem eğlenceli hemde güzel bir para kazanma yöntemi bilgilendirme için saolun.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*