Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün Mü ?

anket-doldurarak-para-kazanmak

Herkese merhaba,

Bu yazımızda sizlere herkesin aklına takılan bir soru işaretini gidermek için çabalayacağız.

Yazar Yorumu : Mağdur olmamanız için yazıyı dikkatli okumanızı rica ediyorum.Aksi taktirde boşa harcadığınız zaman belkide paranız cesaretinizi kıracaktır.

İnternetten para kazanmak isteyenlerin önünde o kadar fazla seçenek var ki, bu fazlalık bazen avantaj olabilirken bazen dezavantajlarada sebep olabiliyor neden mi? fazlaca alternatifin olması çok fazla suistimale de yol açıyor.Para kazandırmayan sistemler sahte belgelerle para kazandırıyor gibi gösterilip hem paranız hem zamanınız sömürülüyor.

Bu yüzden isekonomi.com olarak,kullanıcılarımıza alternatifler sunarken çok dikkatli davranmaya çalışıyor ve tutarsız sistemleri sunmuyoruz.

Neden böyle bir yazı yazdığım konusuna değinecek olursak,internetten anket doldurarak para kazanma sistemlerinin birçoğuna inanmadığım bu konuda biraz daha az tecrübe sahibi olan insanların tecrübe sahibi olana kadar ağır bedeller ödememesi için..

Kendimce bir kaç haklı sebebim var yazıyı sonuna kadar okursanız bana hak vereceğinizi umuyorum.

*Öncelikle belirtmeliyim ki piyasada hakkıyla bu işi yapan ve yaptıran insanlar olabilir onları istisna tutuyorum.*

Piyasada gördüğümüz çoğu ilan şu şekilde;

  • Anket başına 59$ Kazanın
  • Evde sadece anket doldurarak 5000+$ gelir elde edin
  • Bu seti alın hiç bir şey yapmayın sadece anket doldurun paraya para demeyin.
  • Aslında böyle bir set 100$’a verilmez ama bu seferlik 20$
  • Günlük sadece 5 dakikada zengin olun.

Şunun farkına varmalıyız ki,bunların çoğu gerçeği yansıtmayan ilanlardır.Çünkü ;

  • Anket başına 59$ gibi bir rakam kimse vermez. Ufak bir hesap yaptığımızda sadece hergün 1 anket doldurduğunuzda aylık 3182 TL gibi bir rakam’a ulaşırsınız.Günde yemez içmez anket doldurursanız Dünya Bankası başkanından bile fazla para alabilirsiniz(!) Ne kadar inandırıcı geliyor size kalmış.. 

 

  • Evde sadece anket doldurarak 5000+$ gelir elde edin(!)Evet,internetten para kazanmak mümkündür hatta 5000$’ın üzerinde para kazanmanızda mümkündür.Kat kat fazlalarına da kazanabilirsiniz.Ama bu parayı kazanırken günlük 5 dakikanızı ayırmanız asla yetmeyecektir.Gerekli emeği sarfetmeden büyük paralar beklemek ne kadar akılla örtüşüyor siz düşünün..Dolayısıyla evde sadece anket doldurarak hemde 5 dakikanızı ayırarak ayda 5.000+$ elde edemezsiniz unutun bunu.
  • Bu seti alın hiç birşey yapmayın sadece anket doldurun paraya para demeyin anlayışı mantıkla örtüşmeyen bir ilan anlayışıdır.Belkide ilanlarda adı geçen setler çoğu zaman ilan verene bile ait değil çünkü,belli komisyonlu satış sitelerinden bu tür ürünleri buluyorlar ve satış yapıp para kazanmak için sizi ve paranızı kullanıyorlar.
  • Aslında bu set normalde 100$ ama size 20$ gibi basit ucuzcu mantığı ile ilerlemeye çalışanlara aldırış etmeyin.100 dolarlık emek sarfedilmiş bir eğitim setini siz olsanız 20$’a satar mısınız ?
  • Günlük Sadece 5 dakikada zengin olun gibi insanları çeken söylemler her daim kullanılır.Çünkü insanın kolay yoldan zengin olma isteği üzerinden pirim yaparlar oysa hala beklenti içinde olanlar için üzülerek söylüyorum ki,malesef kolay yoldan zengin olmak gibi birşey mümkün değil..

Bu yazımda size bazı söylenenlerin gerçeği yansıtmadığı ile ilgili bilgi vermeye çalıştım.İnternetten para kazanayım derken elinizdeki paradan da olmayın..

Mantıklı ve olası ek iş fikirleri için lütfen ilgili kategorilere gözatın.

Konuyla ilgili soru ve görüşlerinizi yorumlar ile bize bildirebilirsiniz.