Anadolu Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

bayilik
anadolu çiğköfte bayilik şartları

Arkadaşlar hepinize merhaba, çiğköfte bayiliği veren firmalara olan talep dolayısı ile, sizlerle bayilik veren firmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Yazının devamında anadolu çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Firma Hakkında

2004 yılında kurulan ve çiğ köfte sektörünün öncülerinden olan Anadolu Çiğköfte bağımlılık yaratan lezzeti ve hijyene verdiği önem ile yıllardır müşterilerine birinci sınıf malzemelerle çiğ köfte üretmektedir. Malatya Gıda güvencesiyle tüm Türkiye ve Avrupa’da şubeler açarak gelişmek ve büyümek isteyen firma, francising ile iş fikri olmayan girişimcilere bir fırsat sunuyor. İstanbul merkezli Anadolu Çiğköfte 15 olan şube sayısını yurt içi ve yurt dışında 100 şubeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Neden Anadolu Çiğköfte Bayiliği Almalıyım?

Çünkü Anadolu Çiğköfte kendi işini kurmak isteyen ancak ne yapacağını bilmeyen ve kısıtlı sermayesi olan girişimciler için uygun bir iş planıdır. Çok kısa sürede sermayenizi geri alabileceğiniz geri dönüşü en hızlı girişimcilik fikirlerinden biridir. Çok fazla risk almak istemeyen girişimciler için çiğ köfte bayisi açmak maliyet ve işlerlik açısından en mantıklı yatırımlardan biridir. Anadolu Çiğköfte sürekli gelişen ve yenilenen ürünleriyle rakiplerine fark atmaktadır.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Anadolu Çiğköfte bayisi açmak için gereken şartlar, bir şahıs şirketi açmak için gereken şartlarla aynıdır. Üstelik çok yüksek maliyetler gerektirmeyecek kurulum ürünleri ile dükkanınızı açabilirsiniz. Şu an 15 şubesi bulunan Anadolu Çiğköfte, her gün yeni bir iş planı ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. En son nar ekşisi üretimine başlayan firmamızın hedefi 100 şubeye ulaşmaktır. Bayilik şartları için iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek, kayıt sırasına göre ilgili kişilerce bilgilendirileceksiniz. Siz de sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir oluşumun parçası olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik Bedeli Ne Kadardır?

Anadolu Çiğköfte bayiliği alarak francising ağına katılmak istiyorsanız 20 bin liralık sermaye yeterlidir. Gerekli kurulum merkezimiz tarafından yapılacak size sadece dükkanınızın kapısını açıp işe başlamak kalacaktır. Ayrıca francising ile kurulan işletmeler en risksiz işletmelerdir. Tecrübe edilmiş ve başarıya ulaşmış bir iş planını başka bir bölgede başarıya ulaştırmak için kurulan bayinin sahibi olmak isteyen girişimciler, francising ile daha fazla kar etmektedir. Ancak daha farklı bir fikriniz varsa ya da daha büyük bir sermaye kullanarak daha büyük bir bayi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve kafanıza takılan her türlü soruyu cevaplandıralım.

Bir yazının daha sonuna geldik ancak daha fazla çiğköfte bayiliği istiyorsanız,aşağıdaki görsele tıklamayı unutmayın

çiğköfte
Tüm çiğköfte bayiliği veren firmalar

 

 

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

Konuyla alakalı yorum yapılmamış,aklınıza takılan soru var ise,sormaktan çekinmeyin,memmuniyetle cevapladığımızı göreceksiniz.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*