Acıcık Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

çiğköfte
acicik-cigkofte-bayilik-şartları

Herkese merhaba,

Çok uzun bir süre aradan sonra bayilik veren firmalar konusunda yoğunlaşmaya karar verdik. Bu konuda istediğiniz bir bayiliğe ait şartlar var ise bunları bizlerle paylaşarak sizin için değerlendirmemizi isteyebilirsiniz. İlk olarak sizlere çiğköfte bayiliği veren firmalardan bahsedeceğiz. Halihazırda olan çiğköfte bayiliklerini de ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

İlgili kategori : Çiğköfte bayiliği veren firmalar

Çiğköfte bayilikleri serimizde ilk olarak Acıcık Çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli”nden bahsedeceğiz. Buna istinaden lafı fazla uzatmadan konumuza girelim..

Firma Hakkında

çiğköfte bayiliği
Çiğköfte bayiliği veren firmalardan Acıcık hakkında bilgilendirme

Acıcık çiğköfte alanında iddialı bir çiğköfte franchise zinciri,firmayı diğer çiğköfte bayiliklerinden ayıran birçok özellik mevcut. Logosundan da anlayabileceğiniz üzere firmanın kurumsal yapısı ve lezzeti için biber ön planda tutulmuş. Şimdi size biraz Acıcık çiğköfte‘den bahsetmek istiyoruz. Perakende ve kurumsal kanallar olmak üzere iki satış kanalından satışlarını yürüten firma en doğal çiğköfteyi sizlerle buluşturmayı kendilerine misyon edinmiş bir firma..

Acıcık Çiğköfte Vizyonu

Firma vizyon olarak bu özel çiğköfte lezzetini sadece bölgesel veya ulusal olarak değil,küresel çapta da yaygınlaştırarak küresel çapta Türk lezzetini dünyaya yedirmek istiyor..

Acıcık Çiğköfte Misyonu

Firmanın misyonundan özetle bahsedecek olursak, tüketici sağlığı çerçevesinde çiğköftesini üreticisi,toptancısı ve son tüketiciye kadar olan ürün döngü sistemini sorunsuz ve maksimum performansla vücuda dost bir şekilde kullanıcılarına sunmak.

Neden Acıcık?

Firmanın websitesinden yahut diğer kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre firmanın en iddialı olduğu konu “sağlık” ve bunun içindir ki,çiğköfte üretirken kâr amacından çok insanın sağlığını ön planda tutuyorlar. Kimyasalların gıda sektörüne dahi kolayca nüfüz ettiği günümüzde herhangi bir kimyasal yada msg-et bulyon gibi maddeler kullanmıyorlar..

Sertifikalar

belgeli-cigkofte helal-sertifikası isletme-ruhsati organik-cigkofte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Acıcık Ürünleri

Acıcık müşterilerine 3 adet ürün grubu sunuyor..

  • Organik Acıcık

Yukarıdaki firma tanıtımında da belirttiğimiz gibi insan sağlığı önde tutan firma ürünlerini üretirken organik tarımdan elde ettiği ürünleri kullanıyor.

  • Vejeteryan Acıcık

Et suyu dahil hiç bir hayvansal ürün kullanılmadan üretilen ürünlerin genel adı olan vejeteryan acıcık. Vejeteryan beslenenlerin gözdesi.

  • Etli Acıcık

Etli acıcık ürünleri normal zamanlarda restoranlarda satılmıyor ancak istek üzerine üretiliyor ve kendine has sunumuyla servis ediliyor.

Acıcık Çiğköfte Bayiliği Hakkında

Acıcık çiğköfte‘den bayilik almak isteyen firmalar websitelerinde bulunan telefonları veya e-posta adresleriyle ulaşarak bayilik hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere bayilik veren firmalardan çiğköfte kategorisinden acıcık çiğköfte bayilik şartları ve franchise bedeli hakkında bilgiler verdik. Diğer bayilik veren firmalar için lütfen ilgili kategoriye gözatmayı unutmayın.

VİDEO

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. Sosyal Medya Üzerinden Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz.


Soru Sormak İçin BURAYA Tıklayın!
Yazar Bilal Türkmen 74 makale
isekonomi.com iş fikirleri,bayilik fırsatları kategorisi yazarı

Konuyla alakalı yorum yapılmamış,aklınıza takılan soru var ise,sormaktan çekinmeyin,memmuniyetle cevapladığımızı göreceksiniz.

Cevapla

Telaşlanmayın, E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.


*